Nlogo İstanbul

Özyurtlar İnşaat tarafından hayata geçirilen Nlogo İstanbul projesi Esenyurt'ta bulunup, metrobüs, toplu taşıma araçlarının yanında E-5 ve Tem otoyolu üzerinde konumlanmaktadır

Nlogo İstanbul

Özyurtlar İnşaat tarafından hayata geçirilen Nlogo İstanbul projesi Esenyurt'ta bulunup, metrobüs, toplu taşıma araçlarının yanında E-5 ve Tem otoyolu üzerinde konumlanmaktadır. Proje kapsamında toplam 7 blok olup 2055 daire ile 59 dükkan bulunmaktadır.

Nlogo İstanbul ayrıcalıkları
Sosyal hayatı da önemseyerek alan içerisinde çocuk oyun alanları, yürüyüş parkurları, açık ve kapalı yüzme havuzu, sinema salonu, hamam, sauna, fitness merkezi, basketbol sahası gibi birçok spor ve eğlence merkezi yer almaktadır. Satışları 2014'ün Mayıs ayında başlayan projede birçok daire satın alınmış durumdadır.

Nlogo İstanbul konumu
Nlogo İstanbul , alışveriş merkezlerine oldukça yakın olmasıyla kadınların da gözdesi olmuştur. Tüyap fuar merkezine 10 dakika, Atatürk Havaalanına ise 15 dakika uzaklıktadır.

Nlogo İstanbul fiyatları
Nlogo İstanbul Daireler 1+0'dan başlayıp 3+1'e dek çoğalır. Fiyatlar da 89 bin TL'den 269 bin TL'ye değişkenlik gösterir.

Nlogo İstanbul özellikleri
Daireler hem oturmak hem de yatırım yapmak isteyenler için sahip oldukları özelliklerle oldukça gözde haline geldi. Konut alıcılarına ödemede kolaylık sağlayan proje kapsamında daire bedelinin yüzde 30'unu peşin olarak ödeyenlere kalan miktar için 120 ay banka kredisi seçeneğinden yararlanabiliyor. 7/24 güvenlik hizmetiyle konut sahipleri kendilerini oldukça güvende hissedecekler. Alan içerisinde hem açık hem de kapalı otopark bulunduğu için araç sahipleri hiçbir sıkıntı yaşamayacaklardır. Yüksek prim garantisi vererek bugün Nlogo İstanbul'dan ev alan yatırımcılar ve ev sahipleri proje bittiğinde yüzde 20 ile 80 arasında kar kazanmayı da iddia etmektedir.

 

"Nlogo İstanbul" Başlıklı Haberin Galerisi

Nlogo İstanbul

Nlogo İstanbul

Nlogo İstanbul

Nlogo İstanbul

Proje Bilgisi: Nlogo Istanbul