Nlogo İstanbul'da Ramazan'a özel fiyatlar

Nlogo İstanbul projesinden konut satın almak isteyenlere Ramazan'a özel fırsatlar sunuluyor

Nlogo İstanbul'da Ramazan'a özel fiyatlar

Nlogo İstanbul projesinden konut satın almak isteyenlere Ramazan'a özel fırsatlar sunuluyor. Projede Ramazan kampanyası kapsamında 2+1 daireler 1+1 fiyatına, 3+1 daireler 2+1 fiyatına satılacak. Aynı zamanda firma tarafından alıcılara 48 ay sıfır faiz avantajı sunulacak. 

Sınırlı sayıda daire için başlayan kampanya boyunca 379 bin TL olan 1+1 daireler yerine 2+1 daire, 439 bin TL olan 2+1 daireler yerine 3+1 daire satın alınabilecek. Şirket bünyesinde ise 48 ay ve sıfır faiz imkanı da sağlanacak. 

Nlogo İstanbul'da Ramazan'a özel fiyatlar

1+1 fiyatına 2+1 daire

NLogo İstanbul projesinin Ramazan kampanyası ile ilgili bilgi veren Özyurtlar Şirketler Grubu Başkanı Tamer Özyurt, ''Nlogo İstanbul projemizden daire satın almak isteyenler, kampanya boyunca 379 bin liraya satılan 1+1 daireler yerine 2+1 dairelerimize sahip olabilecekler. Yine 439 bin liraya sattığımız 2+1 daireler yerine de 3+1 dairelerimizi satın alabilecekler. Üstelik şirket bünyesinde 48 ay ve sıfır faiz imkanı da sağlayacağız. Bu büyük indirimden tüm yatırımcılarımızın yararlanmalarını bekliyoruz" diye konuştu. 

Ulaşım akslarına yakın konum

NLogo İstanbul projesi, TÜYAP'a 10 dakika, metrobüs ve toplu taşıma araçları, E-5 ve TEM otoyolu gibi ulaşım akslarına da oldukça yakın bir konumda yer alıyor. Proje aynı zamanda Atatürk Havalimanı'na 15 dakika uzaklıkta bulunuyor. Alışveriş merkezlerine de yakınlığı ile dikkat çeken Nlogo İstanbul, Akbatı AVM'ye, Torium AVM'ye, Marmarapark AVM'ye, 5M Migros'a, Koçtaş Yapımarket'e 5 dakika mesafede konumlanıyor. 

Firma Bilgisi: Özyurtlar Inşaat
Proje Bilgisi: Nlogo Istanbul