Nlogo kampanyasına büyük ilgi

Özyurtlar İnşaat, Nlogo İstanbul kampanyasına yatırımcının büyük bir ilgi gösterdiğini açıkladı. Projede satışlar ikiye katladı

Nlogo kampanyasına büyük ilgi

Özyurtlar İnşaat, Esenyurt'ta hayata geçirdiği Nlogo İstanbul projesi kapsamında geliştirdiği "48 ay 0 faiz"  çok sayıda dönüş aldı. Özyurtlar İnşaat tarafından yapılan açıklamada, satışların ikiye katlandığı bilgisi verildi.

Nlogo İstanbul kampanyasına büyük ilgi
Banka faizlerindeki yüksek ivmenin yatırımcıyı korkuttuğunu ve yatırımcının şirket bünyesinde geliştirilen ödeme planlarına yönelmesine neden olduğunu söyleyen Özyurtlar Şirketler Grubu Başkanı Tamer Özyurt, kredilerinin ödeyememe kaygısı taşıyan insanlara şirket bünyesinde ödeme kolaylıkları sunduklarını vurguladı. Özyurt: "48 aya kadar yatırımcımıza vade imkanı sunuyoruz. Bu tip kampanyalar ile yatırımcımıza kolaylık getiriyoruz. Bu şeklin insanlara çok daha cazip geldiğini görüyoruz” ifadelerini kullandı. 

Nlogo kampanyasına büyük ilgi

Net kampanyaların önemi
Düzenlenen kampanyalarda tüketiciye net bilginin verilmesinin ve kafa karışıklığına neden olmayacak kampanyalar geliştirmenin önemine de dikkat çeken Özyurt, karmaşık kampanyaların tüketiciyi yorduğuna da dikkat çekti. Özyurt: "Net rakamlarla alıcı karşısına çıktığınız zaman geri dönüşünün de ne kadar iyi olduğunu görüyorsunuz. Yatırımcı, reklam kampanyasında vaat edileni satış ofisinde görmek istiyor. Biz de bu yolu izleyerek ne kadar doğru bir yolda olduğumuzu görüyoruz" dedi. 

Nlogo İstanbul daire fiyatları
Nlogo İstanbul kapsamında geliştirilen kampanyaya çok sayıda yatırımcının ilgi gösterdiğini ve peşin fiyatına 48 vade ve sıfır faiz olanağının herkes için cezbedici bir nitelik taşıdığını da belirten Özyurt:
"Kampanya boyunca 1+0 daireler 139 bin, 1+1 daireler 209 bin, 2+1 daireler ise 299 bin TL ile satışa sunuldu..." ifadelerini kullandı. 

"Nlogo kampanyasına büyük ilgi" Başlıklı Haberin Galerisi

Nlogo kampanyasına büyük ilgi

Nlogo kampanyasına büyük ilgi

Nlogo kampanyasına büyük ilgi

Nlogo kampanyasına büyük ilgi

Firma Bilgisi: Özyurtlar Inşaat
Proje Bilgisi: Nlogo Istanbul