NLogo ödeme planı ve kampanyaları

NLogo ödeme planı ve kampanyaları kapsamında; komşu getirene, taksit silme imkanı sağlanıyor

NLogo ödeme planı ve kampanyaları

Nlogo İstanbul ödeme planı ve kampanyalarına değinmeden önce proje özelliklerinden bahsedelim. 34 bin 580 metrekare alan üzerinde Özyurtlar İnşaat tarafından hayata geçirilen NLogo İstanbul Esenyurt’ta yer alıyor. NLogo İstanbul satılık daire büyüklükleri 40 metrekareden başlıyor. Toplam 2 bin 519 adet dairenin bulunduğu NLogo İstanbul; açık ve kapalı otopark, açık ve kapalı yüzme havuzu, AVM, spor alanları, çocuk yüzme havuzu ile çocuk oyun alanları, güvenlik gibi birçok hizmeti konut sahiplerine sunuyor.

NLogo ödeme planı ve kampanyaları
NLogo İstanbul’da daire fiyatları 142.000 liradan başlıyor.  “Komşunu getir, taksitini sildir!” kampanyası ile beraber, konut sahibi yapan her müşterisinin bir taksitini siliyor. Özyurtlar Şirketler Grubu Başkanı Tamer Özyurt şu açıklamalarda bulunuyor:

“İstediğiniz kadar arkadaşınızı getirerek kampanyaya dahil edebilir ve çok sayıda taksitinizi sildirebilirsiniz. Böylece bir taraftan ev borcunuzu azaltırken diğer taraftan da sevdiklerinizle bir arada yaşama imkanına kavuşursunuz” dedi. Esenyurt’ta yükselen Nlogo İstanbul’un ilk etabının yatırımcısına bir yılda yüzde 100 kazandırdığını belirten Tamer Özyurt, “Aynı fırsata Nlogo İstanbul’un şuanda satışta olan ikinci etabından ev alanlar da sahip” 

Nlogo İstanbul adres bilgileri: İnönü Mahallesi 350. Sokak 1440 Ada 15 Parsel Esenyurt – İstanbul 

Firma Bilgisi: Özyurtlar Inşaat
Proje Bilgisi: Nlogo Istanbul