NLogo Özyurtlar nerede?

NLogo Özyurtlar İnşaat tarafından Esenyurt'ta hayata geçiriliyor

NLogo Özyurtlar nerede?

10 Haziran 2014 / Emlakwebtv
NLogo Özyurtlar İnşaat tarafından Esenyurt’ta inşa ediliyor. NLogo Özyurtlar projesinde 1+1, 1+1, 2+1 ve 3+1 daireler yer alıyor. 7 blok olarak tasarlanan NLogo Özyurtlar 2 bin 550 adet daire ve 59 dükkandan oluşuyor. Her etabında 850 adet dairenin olduğu NLogo Özyurtlar çocuk oyun alanları, süs havuzları, rekreasyon alanları, yürüyüş parkurları, basketbol sahası, açık-kapalı yüzme havuzu, sinema salonu, Türk hamamı, sauna, spor salonu, lobi-cafe bar, kapalı bölümde çocuk oyun alanı ve fitness center gibi hizmetleri konut sahiplerine sunuyor.

NLogo Özyurtlar fiyat bilgileri
5 Mayıs’ta satışa başlayan NLogo Özyurtlar fiyatları son güncellemelere göre şöyle:
1+0 daireler 79 bin liradan,
2+1 daireler 169 bin liradan,
3+1 daireler 259 bin liradan,

NLogo Özyurtlar teslim tarihi
NLogo Özyurtlar teslim tarihi olarak 24 ay sonrası planlanıyor.

NLogo Özyurtlar ödeme planı
NLogo Özyurtlar ödeme planı kapsamında farklı ödeme alternatifleri sunuluyor. NLogo Özyurtlar projesinden konut sahibi olmak isteyenler daire bedelinin yüzde 30’unu peşin verenler kalanı için 120 ay banka kredisi kullanabiliyor.

NLogo Özyurtlar nerede?
NLogo Özyurtlar İnşaat tarafından İstanbul Avrupa Yakasında inşa ediliyor. Esenyurt’ta yer alan NLogo İstanbul Evleri metrobüs, toplu taşıma araçları, E5 ve TEM otoyolu üzerinde yer alıyor. Proje, Tüyap Fuar Merkezi’ne 10 dakika, Atatürk Havaalanı’na ise 15 dakika uzaklıkta bulunuyor. Alışveriş noktalarına yakınlığıyla dikkat çeken Nlogo İstanbul, Akbatı AVM’ye, Torium AVM’ye, Marmarapark AVM’ye, 5M Migros’a, Real Hipermarket ile Bauhaus ve Koçtaş Yapımarket’e 5 dakika mesafede yer alıyor.

NLogo Özyurtlar iletişim bilgileri
www.ozyurtlar.com
Tel : 444 40 27