Nlogo'da Ramazan fırsatı başladı

Özyurtlar İnşaat, Nlogo İstanbul'da Ramazan'a özel bir kampanyaya başladı. Kampanya kapsamında 2+1 daireler 1+1, 3+1 daireler ise 2+1 daire fiyatına satışa çıkarılacak.

Nlogo'da Ramazan fırsatı başladı

Özyurtlar İnşaat, Ramazan ayında geçerli olacak kampanya ile Nlogo İstanbul projesinden konut almak isteyen yatırımcıya önemli kolaylıklar hazırladı. Kampanya kapsamında 2+1 daireler 1+1 daire fiyatına, 3+1 daireler ise 2+1 daire fiyatına satışa sunulacak. Firma bu alımlarda ayrıca 48 ay sıfır faiz avantajı sunacak. 

Nlogo İstanbul'da Ramazan fırsatı
Yerli ve yabancı yatırımcının yakın mercek altına aldığı Nlogo İstanbul'da Ramazan'a özel yeni bir kampanyaya start verildi. Nlogo İstanbul'dan daire almak isteyenler için hazırlanan kampanyanın kaçırılmamasını öneren Özyurtlar Şirketler Grubu Başkanı Tamer Özyurt,  konut sahibi olmak isteyenler için sürekli yeni modeller geliştirdiklerini ve uygun ödeme modelleri üzerinde durduklarını söyledi. Özyurt:

"Kaliteli, güvenli, donanımlı ve yeni yapılarda yaşamak her vatandaşın hakkı. Biz de Avrupa standartlarında inşa ettiğimiz projelerimizde, uygun fiyat politikası belirleyerek bu yolu daha da kolaylaştırmaya çalışıyoruz." ifadelerini kullandı. 

Nlogo'da Ramazan fırsatı başladı

Sınırlı sayıda daire için kampanya başladı
Kampanya kapsamında kısa bir süre için satışa çıkarılan sınırlı sayıda 2+1 daireyi 1+1 daire fiyatına, 3+1 daireyi ise 2+1 daire fiyatına sunma şansı sunduklarını belirten Özyurt:

"Nlogo İstanbul projemizden daire satın almak isteyenler, kampanya boyunca 379 bin liraya satılan 1+1 daireler yerine 2+1 dairelerimize sahip olabilecekler. Yine 439 bin liraya sattığımız 2+1 daireler yerine de 3+1 dairelerimizi satın alabilecekler. Üstelik şirket bünyesinde 48 ay ve sıfır faiz imkanı da sağlayacağız. Bu büyük indirimden tüm yatırımcılarımızın yararlanmalarını bekliyoruz" dedi. 

Nlogo İstanbul nerede?
TÜYAP Fuar Merkezi'ne 10 dakika mesafede yer alan Nlogo İstanbul, metrobüs, toplu taşıma araçları, E5 ve TEM otoyolu gibi ulaşım akslarına da yakınlığıyla dikkat çekiyor. 

"Nlogo'da Ramazan fırsatı başladı" Başlıklı Haberin Galerisi

Nlogo'da Ramazan fırsatı başladı

Nlogo'da Ramazan fırsatı başladı

Nlogo'da Ramazan fırsatı başladı

Nlogo'da Ramazan fırsatı başladı

Firma Bilgisi: Özyurtlar Inşaat
Proje Bilgisi: Nlogo Istanbul