NND Yapı Suadiye ve Kozyatağı'nda

NND Yapı Kozyatağı Nihal ve Suadiye Akdemir projelerinin inşaat çalışmalarına devam ediyor

NND Yapı Suadiye ve Kozyatağı'nda

Zamanında gerçekleştirdiği teslimlerle inşaat sektöründe ismini daha güçlü biçimde duyurmaya başlayan NND Yapı, Suadiye ve Kozyatağı kentsel dönüşüm projelerini büyük bir hızla tamamlıyor. Suadiye Akdemir Apartmanı ve Kozyatağı Nihal Apartmanı projeleri ile bölgede 12 bin 200 metrekarelik alanda konut ve işyeri inşaatını sürdüren NND Yapı, tercih ettiği uzun ömürlü malzemelerle dikkat çekiyor.  Akdemir Apartmanı'nın 15 kat ve 14 daire, Kozyatağı Nihal apartmanının ise 8 kat 18 daire olarak şekillenmesi planlanıyor.

Kentsel dönüşümün merkezinde yükselen bir marka: NND Yapı
İstanbul kentsel dönüşümünün pilot bölgesi olarak gösterilen Kadıköy'deki NND Yapı girişimleri hakkında bilgi veren NND Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Rıdvan Yıldırım, konut, iş merkezi ya da alışveriş merkezi olsun, üstlendikleri tüm projelerde ihtiyaçları konforla birlşetiren bir çizgi üzerinde yürüdüklerini söyledi. Yıldırım, bugüne kadar gerçekleştirdikleri tüm projeleri zamanında teslim ettiklerini vurgulayarak:

"Yaşadıkları evleri bize emanet edenlerin konutlarını zamanında teslim etmenin haklı gururunu yaşıyoruz. Fark edilir ayrıntılardan bütüne ulaşan estetik ve mimari anlayışını, sağlamlık ve dayanıklılığı sağlayan mühendislik bilimiyle buluşturduk..." dedi. 

Firma Bilgisi: nnd yapı