No3 Mavişehir Fiyatları 1 Milyon 50 Bin TL!

Zabıtçı İnşaat imzası ile yükselen No3 Mavişehir fiyatlarının 1 milyon 50 bin TL'den başlaması bekleniyor

No3 Mavişehir Fiyatları 1 Milyon 50 Bin TL!

Zabıtçı İnşaat imzası ile yükselen No3 Mavişehir fiyatlarının 1 milyon 50 bin TL'den başlaması bekleniyor. 3+1 ve 4+1 konut tiplerinden meydana gelen No3 Mavişehir projesi 8 bin metrekare arsa alanı üzerinde konumlanıyor. No3 Mavişehir satılık daire büyüklükleri ise 167 metrekareden başlıyor. 

İzmir'in en gözde muhitlerinden Mavişehir'de yükselen proje toplu taşıma araçlarına yakın konumu ile dikkat çekiyorç İzmir'deki en gözde alışveriş merkezlerine ise yürüme mesafesinde. Butik Konseptli olan projede daireler klima, buzdolabı, ankastre ürünler ve bulaşık makinası ile teslim ediliyor. 

No3 Mavişehir projesinden daire sahibi olanlar açık otopark, fitness merkezi, bilardo, çocuk yüzme havuzu, kapalı otopark, Türk hamamı, açık yüzme havuzu ve spa gibi imkanlardan yararlanabiliyor. Projede dairelerde ısı pay ölçer, split klima, merkezi ısıtma ve balkon bulunuyor. 

No3 Mavişehir fiyatlarının 1 milyon 50 bin lira ile 2 milyon lira arasında değişmesi bekleniyor. No3 Mavişehir projesinden daire sahibi olmak isteyenler banka kredisi kullanabiliyor. No3 Mavişehir projesi ile ilgili detaylar için satış ofisinden bilgi alabilirsiniz. 

No3 Mavişehir adres bilgisi : Mavişehir Mahallesi 2040/2 Sokak Karşıyaka - İzmir

No3 Mavişehir iletişim bilgileri
Telefon numarası : 0232 361 18 61
Web adresi : www.no3mavisehir.com
E-posta adresi : info@zabitci.com

Firma Bilgisi: Zabıtçı Inşaat
Proje Bilgisi: No3 Mavişehir