NoFrost buzdolabında optimum çözüm

Profilo yeni buzdolabı modeli BD3157W2NN ile bir buzdolabında aranabilecek pek çok fonksiyon ve teknolojiyi bir araya topladı

NoFrost buzdolabında optimum çözüm

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri, hacim, enerji tasarrufu, fonksiyonellik beklentilerini optimum seviyede karşılayan yeni NoFrost kombi buzdolabı BD3157W2NN’yi tüketiciyle buluşturuyor.

Ürün NoFrost teknolojisi sayesinde manuel buz çözdürme zahmetinde kurtarıyor. Led ışıklı elektronik kontrol paneli ile estetik bir duruş da sergileyen BD3157W2NN, 8 kg'lık gıdayı 24 saatte dondurabilme özelliğine sahip. 

Diğer taraftan 373 litrelik soğutucu ve 86 litrelik derin dondurucu bölmelerinin birbirinden ayrı sıcaklık kontrolleri, sıcaklık artışlarında akustik ve optik uyarı sistemi, yüklü miktarda yiyeceği yerleştirmenizde en sağlıklı ve en hızlı saklama imkanı sunan Süper Süper Dondurma özelliği buzdolabının kullanımında büyük konfor sağlıyor.

Her rafa üfleyen ve eşit soğutma sağlayan MultiAirFlow fan sistemi, 3 adet yüksekliği ayarlanabilir toplam 4 adet emniyetli cam raf ve 4 adet kapı rafı ile buzdolabınızda her şey yerini bulabiliyor.