Nota Residence Esenyurt'ta yükseliyor

Özyurtlar güvencesi ile Neyzen İnşaat, Esenyurt'ta Nota Residence'ı hayata geçiriyor

Nota Residence Esenyurt'ta yükseliyor

Özyurtlar güvencesi ile Neyzen İnşaat, Esenyurt'ta Nota Residence'ı hayata geçiriyor. Özyurtlar Grubu bünyesinde faaliyet gösteren Neyzen İnşaat, İstanbul'un en hızlı gelişen bölgesi Esenyurt'ta yeni bir yaşam alanı kuruyor. 

84 daire ve 10 ticari alanın yer aldığı Nota Residence'da 1+1 daireler tek bir blokta toplanıyor. Hem yatırım hem oturum için cazip bir proje olarak görülen Nota Residence projesi, çok bloklu sitelerin gürültüsünden uzak ama aynı sosyal imkanlara sahip bir yaşam alanı olarak öne çkıyor. 

Nota Residence ön satışları başladı

İlk kez ev sahibi olmak isteyen dar gelirliler için projelendirilen Esenyurt Nota Residence ile hayalleri gerçeğe dönüştürmeye hazırlanan Neyzen İnşaat, avantajlı fiyatı ile tüm rakiplerini geride bırakıyor. 12 katlı tek blok üzerine inşa edilen Nota Residence projesinde, kendi evinin sahibi olmak isteyen ancak yüksek fiyatlardan dolayı ev sahibi olamayanlar için oldukça ideal. Ön satışların başlaması ile ilginin her geçen gün arttığı Nota Residence fiyatları 189 bin TL'den başlangıç gösteriyor. 

Sunduğu sosyal imkanlarla sakinlerine ayrıcalıklı bir dünya sunan Nota Residence Esenyurt projesinde, playstation odası, masa tenisi, cep sinema salonu, fitnesscenter ve kış bahçesi bulunuyor. Kapalı otopark ve resepsiyon hizmeti de sunan Nota Residence'da 7/24 güvenlik, kartlı giriş ve görüntülü karşılama diafonları bulunuyor. 

Nota Residence nerede? 

Esenyurt'ta hayat bulan Nota Residence, Tüyap Fuar Merkezi'ne 10 dakika, Atatürk Havalimanı'na 15 dakika mesafede yer alıyor. Alışveriş merkezlerine oldukça yakın olan Nota Residence, Esenyurt Üniversitesi başta olmak üzere birçok üniversite kampüsüne beş dakika mesafede bulunuyor. 

Firma Bilgisi: Neyzen İnşaat
Proje Bilgisi: Nota Residence