Novipark Aralık 2015'de teslim edilecek!

Novipark Aralık 2015 tarihinde teslim edilmesi planlanıyor. 32 adet konuttan meydana gelen Novipark Pendik’te inşa ediliyor

Novipark Aralık 2015'de teslim edilecek!

Novipark Aralık 2015 tarihinde teslim edilmesi planlanıyor. 32 adet konuttan meydana gelen Novipark Pendik’te inşa ediliyor. 8 katlı tek bloktan meydana gelen Novipark satılık daire büyüklükleri 100 metrekare ile 131 metrekare arasında değişiyor.

Hak Yapı projesi olan Novipark "Boşnak Mahallesi" adıyla anılan Sapanbağları Mahallesi'nde yükseliyor.  Novipark kiralık daire fiyatlarının 800 TL’den başlaması ön görülüyor. Novipark konut sahiplerine kapalı otopark alanları, güvenlik kamera ve görüntülü diafon ve otomatik panjur sistemi gibi donatıları sunuyor.

Novipark satılık daire fiyatları 360 bin TL ile 485 bin TL arasında değişiyor. Novipark ödeme planı kapsamında da firma ya da banka yoluyla taksit imkanı sağlanıyor. Ankastre beyaz eşyalarla beraber teslim edilecek olan Novipark inşaat çalışmaları geçtiğimiz yıl başlamış olup, Novipark Aralık 2015 yılında teslim edilmesi planlanıyor.

Novipark İstanbul Anadolu Yakası Pendik ilçesinde hayata geçiriliyor. Novipark projesi Hak Yapı tarafından Pendik Yeni Mahalle’de konumlandırılıyor.

Novipark adres bilgileri: Yeni Mah. Şehit Mustafa Erdoğan Cad. Sapanbağları-Pendik/İstanbul

Novipark iletişim bilgileri
444 1 620

 

Firma Bilgisi: Hak Yapı
Proje Bilgisi: Novipark