Now Bomonti’de Tabanlıoğlu Mimarlık imzası

Kayseri’nin önde gelen girişimcilerinden Ali Başyazıcıoğlu Holding, Tabanlıoğlu Mimarlık imzası taşıyan Now Bomonti projesi ile İstanbul’a giriş yaptı

Now Bomonti’de Tabanlıoğlu Mimarlık imzası

29 Ocak 2014 / emlakwebtv
Ali Başyazıcıoğlu Holding’in İstanbul’daki ilk markalı projesi olan Now Bomonti, Türk mimarisine uluslararası alanda birçok prestijli ödülü kazandıran Tabanlıoğlu Mimarlık imzası ile hayata geçiyor. Yaklaşık 5 bin metrekare alan üzerinde tasarlanan Now Bomonti’de, konut, ofis ve çarşı bölümleri yer alıyor.

New Bomonti projesinin teslim tarihi ise Aralık 2015
15 kat olarak planlanan projede, ilk sekiz kat ofis birimlerine ayrılırken, dokuzuncu kattan sonrası ise home ofislere ev sahipliği yapacak. New Bomonti; tüm birimleri için 60 metrekareden 2 bin metrekareye kadar farklı seçenekler sunuyor. Projenin teslim tarihi ise Aralık 2015.

Now Bomonti, Taksim, Nişantaşı ve Şişli’ye, metroya yürüme mesafesinde yer alıyor. Boğaziçi ve Fatih Sultan Mehmet Köprü’lerine kısa sürede ulaşım sağlayan tünellere birkaç yüz metre uzaklıkta konumlanan Now Bomonti; 5 bin 500 dolar ile 7 bin dolar arasında değişen metrekare fiyatları ile yatırımcılarını bekliyor.

Proje Bilgisi: Now Bomonti