Now Bomonti fiyat metrekaresi 5 bin 500 dolardan başlıyor

Now Gayrimenkul çatısı altında Now Bomonti fiyat aralığı metrekaresi 5 bin 500 dolardan başlıyor

Now Bomonti fiyat metrekaresi 5 bin 500 dolardan başlıyor

emlakwebtv

Organik tarımdan turizme birçok farklı alanda kaliteli üretimin simgesi olmuş, Kayseri’nin 60 yıllık firması Ali Başyazıcıoğlu Holding, inşaat sektöründeki 30 yıllık deneyim ve bilgisini, Now Gayrimenkul çatısı altında NOW BOMONTİ projesi ile İstanbul’a taşıyor. Türk mimarisine uluslararası alanda birçok prestijli ödülü kazandıran Tabanlıoğlu Mimarlık’ın tasarımı ile şekillenen NOW BOMONTİ, efektif kullanım alanları ve cazip yatırım fırsatları sunuyor.

15 kat olarak yükselen yapıya sahip Now Bomonti, benzer kompartmanların üst üste gelmesi ile oluşuyor. Efektif kullanım avantajları sunulan NOW BOMONTİ, kütlelerin yerleşimi, alternatif tavan yükseklikleri, hacim ve metrekarelerde olduğu gibi, planlarda da esneklik sağlıyor. Giriş katından itibaren, dükkan ve ortak alanlara ev sahipliği yapan iki zemin altı kata ek olarak yedi otopark katıyla tüm kullanıcılarına kapalı park ve depo alanları sunuyor.

Yaklaşık 5 bin metrekarelik arsa üzerinde geliştirilen NOW BOMONTİ’de, ilk 8 katta ofislere, 9 ile 15 katları arasında ise rezidans dairelere yer veriliyor. Birbirinden farklı rezidans ve ofis lobi girişleri ile işyeri ve konut ayrımını keskin bir çizgi ile ayırıyor. Konut ve ofislerin 60 metrekareden 2.000 metrekareye kadar tasarlanabileceği modüler bir mimariye sahip olan, yaklaşık 200 üniteden oluşan NOW BOMONTİ projesiyle lokasyon, yatırım avantajı ve 1+0'dan başlayan ofis ve konut seçenekleri ile ideal çözümler sunuluyor. Ayrıca tüm dairelerde bulunan, kata ve konumuna göre tasarlanmış özel terasları ile de NOW BOMONTİ, çevresindeki diğer projelerden farklılaşıyor.

Now Bomonti nerede?

 

Taksim ve Şişli’ye, metroya yürüme mesafesinde, Boğaziçi ve Fatih Sultan Mehmet köprülerine kısa sürede ulaşım sağlayan tünellere ise birkaç yüz metre uzaklıkta bulunan NOW BOMONTİ, İstanbul’un iş ve sosyal hayatının merkezinde, çağdaş olanaklar sunuyor.

Now Bomonti teslim tarihi?

NOW BOMONTİ projesinin 2015’in üçüncü çeyreğinde tamamlanması planlanıyor

Now Bomonti fiyat

Now Bomonti 5.500 dolardan başlayan metrekare satış fiyatları ile çok cazip yatırım fırsatları sunuyor.

Now Bomonti iletişim: 

Now Bomonti Satış Ofisi Adres:Büyükdere Caddesi Astoria Kuleleri No:127
A Kule Kat : 15 Daire :1502 Esentepe - Şişli / İstanbul 

Now Bomonti telefon:444 4 669

Now Bomonti  web: www.nowbomonti.com.tr

 

Proje Bilgisi: Now Bomonti