Nşehir 2.Etap teslim tarihi

3 projenin teslimlerini aynı zamanda yapacak olan Özyurtlar Nşehir 2.Etap satılık dairelerini Aralık ayında teslim edecek

Nşehir 2.Etap teslim tarihi

Nşehir 2.Etaptan meydana geliyor. 678 adet dairenin bulunduğu Nşehir Esenyurt’ta konumlandırılıyor. Nşehir Özyurtlar İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. Toplam 30 bin 188 metrekare arsa alanı üzerinde yükselen Nşehir satılık daireler 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 şeklinde tasarlanıyor. Nşehir konutlarının büyüklükleri de 32 metrekare ile 140 metrekare arasında değişiyor.

Nşehir projesindeki 1+1 daireler tükenmiş olup, Nşehir kiralık daire fiyatları 700 TL’den başlangıç gösteriyor. Nşehir 2.Etap teslim tarihine değinmeden önce biraz da proje özelliklerinden bahsedelim.

Banka kredisine uygun olan Nşehir 2.Etap Evleri 13 kattan meydana geliyor. Toplam 7 bloktan oluşan Nşehir’de inşaat alanı olarak 89 bin 419 metrekare veriliyor. Nşehir'de 137 adet dükkan hizmet veriyor.

Nşehir 2.Etap özellikleri
-Açık yüzme havuzu 
-Basketbol sahası 
-Çocuk oyun alanları 
-Fitness merkezi 
-Futbol sahası 
-Güvenlik 
-Kafe 
-Kameralı güvenlik 
-Kapalı otopark 
-Yürüyüş parkuru

Nşehir 2.Etap teslim tarihi
3 projenin teslimlerini aynı zamanda yapacak olan Özyurtlar Nşehir 2.Etap satılık dairelerini Aralık ayında teslim edecek.

Nşehir 2.Etap nerede?
İstanbul Avrupa Yakasında yer alan Nşehir 2.Etap Esenyurt’ta konumlandırılıyor.

Nşehir 2.Etap adres bilgileri: Yenikent Mah. Dogan Arasli Cad. No:228 Esenyurt-Istanbul

Firma Bilgisi: Özyurtlar Inşaat
Proje Bilgisi: Nşehir