Nşehir’de 2+1 daire 119 bin lira

Özyurtlar İnşaat’ın Esenyurt’ta hayata geçirdiği Nşehir projesinde yer alan 2+1 daireler 119 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor

Nşehir’de 2+1 daire 119 bin lira

4 Şubat 2013 / emlakwebtv
Esenyurt, Bahçeşehir ve Beylikdüzü’nde bugüne kadar 6 bin aileyi ev sahibi yapan Özyurtlar İnşaat, en yeni projesi Nşehir’in yüzde 50’sini iki ay gibi bir sürede sattı. Esenyurt’un merkezinde inşa edilen ve 6 blokta 578 konuttan oluşan Nşehir’de 1+0’dan 3+1’e farklı tipte ve büyüklükte evler bulunuyor. Ayrıca projede sınırlı sayıda üretilen 2+1 daireler çok özel bir fiyattan satışa sunuldu.

82 metrekare büyüklüğündeki 2+1 dairelerin 119 bin liradan başlayan fiyatlarla satıldığını belirten Özyurtlar Şirketler Grubu Başkanı Tamer Özyurt, “Şuanda Nşehir, Esenyurt’un en uygun fiyatlı projesi. Metrekare fiyatımız 1400 lira civarında. Bölgede fiyatlar hızla yükseliyor. Çünkü Esenyurt’ta imar planları değişti. Artık daha düşük emsalli konutlar yapılacak. Ayrıca KDV oranları da yükseldi. Tüm bunlar fiyatları artıracak” dedi.

Bugün alın iki kere kazanın
Yeni imar planına uygun yapılan Nşehir’de KDV oranının yüzde 1 olduğunu belirten Özyurt, “Dolayısıyla bugün Nşehir’den daire alan iki kere kazanacak. Hem ev sahibi olacak, hem de yaptığı yatırım değerlenecek” açıklamasında bulundu. Tamer Özyurt’un verdiği bilgiye göre projede yer alan 32 metrekare 1+0 daireler 59 bin liradan, 70 metrekare 1+1 daireler 89 bin liradan, 82 metrekare 2+1 daireler 119 bin liradan, 140 metrekare 3+1 dairelerse 189 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor ve Nşehir’den daire alacaklara 36 aya kadar taksit yapılıyor.

Nşehir’de daire teslimlerinin Eylül 2014'te başlayacağını belirten Özyurt, “30 bin metrekare alan üzerine kurulu Nşehir’de yüzme havuzunun yanı sıra çocuk oyun alanları, basketbol sahası, futbol sahası, özel yürüyüş parkuru, oturma alanları ve içinde spor kulübünün yer aldığı sosyal tesis bulunacak” diye konuştu.

Havaalanına 18 dakika uzaklıkta
Merkezi konumuyla da dikkat çeken Nşehir, Atatürk Havalimanı’na 18 dakika, Avrupanın en büyük alışveriş merkezi olan Marmara Park’a 6 dakika ve Esenyurt Devlet Hastanesi’ne 2 dakika uzaklıkta yer alıyor. Proje hakkında detaylı bilgi almak için adres: www.ozyurtlar.com