Nşehir'de daireler hızla tükeniyor

Özyurtlar İnşaat’ın BaşkanıTamer Özyurt, “İmar planları değişti, Esenyurt’ta fiyatlar hızla artacak”

Nşehir'de daireler hızla tükeniyor

14 Şubat 2013 / emlakwebtv  
İnşaat kariyerine başladığı günden bu yana 6 bin daire teslim eden Özyurtlar İnşaat’ın Esenyurt’un merkezinde inşa edilen projesi Nşehir’de dairelerin yarısı iki ayda satıldı. Projeyle ilgili bilgi veren Özyurtlar Şirketler Grubu Başkanı Tamer Özyurt “Şuanda Nşehir, Esenyurt’un en uygun fiyatlı projesi. Metrekare fiyatımız 1.400 lira civarında. Bölgede fiyatlar hızla yükseliyor. Çünkü Esenyurt’ta imar planları değişti. Artık daha düşük emsalli konutlar yapılacak. Ayrıca KDV oranları da yükseldi. Tüm bunlar fiyatları artıracak” dedi.

Aidatlar 80 TL’den başlıyor
Nşehir’den daire alacaklara 36 aya kadar taksit yapılıyor. 6 blokta 578 konuttan oluşan Nşehir’in teslimatına 1.5 yıl kadar bir süre olmasına rağmen site sakinlerinin ödeyeceği aidat da belirlendi. İnşaatı devam eden projede aidatların 1+1 daireler için 80 TL, 2+1 daireler için 100 TL ve 3+1 daireler için 120 TL olması düşünülüyor. Nşehir’in yapımına Ekim 2012’de başlandı, daire teslimleri Eylül 2014’te gerçekleşecek.

30 bin metrekare alan üzerine kurulu Nşehir’de yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, basketbol sahası, futbol sahası, yürüyüş parkuru, oturma alanları ve içinde spor kulübünün yer aldığı sosyal tesis de bulunacak. Atatürk Havalimanı’na 18 dakika, Avrupa’nın en büyük alışveriş merkezi olan Marmara Park’a 6 dakika ve Esenyurt Devlet Hastanesi’ne 2 dakika uzaklıkta yer alan NŞehir’de 7/24 teknik servis hizmeti de bulunuyor. Projedeki dairelerin başlangıç fiyatları ise şöyle:

Daire tipi

Başlangıç fiyatı

1+0

59 bin TL

1+1

89 bin TL

2+1

119 bin TL

3+1

189 bin TL

Proje hakkında detaylı bilgi almak için adres: www.nsehiresenyurt.com