Nşehir’de fiyatlar 59 bin TL’den başlıyor

Özyurtlar İnşaat’ın Esenyurt’taki yeni projesi Nşehir’de satışlara başladı. Projede fiyatlar 59 bin TL’den başlıyor

Nşehir’de fiyatlar 59 bin TL’den başlıyor

29 Kasım 2012 / emlakwebtv
Özyurtlar İnşaat, Ekim ayında ön taleplerin toplandığı Nşehir’de satışlara başladı. Satışa çıktığı ilk 15 günde yüzde 25 satış oranına ulaşan proje 6 blokta 579 konuttan oluşuyor.
Projede bulunan, 32 metrekarelik 1+0 daireler 59 bin liradan satılıyor. Nşehir’de 70 metrekare 1+1 daireler 89 bin liradan, 82 metrekare 2+1 daireler 109 bin liradan, 140 metrekare 3+1 dairelerse 169 bin liradan satışa sunuldu. Nşehir’den daire alacaklara 36 aya kadar taksit yapılıyor.
Hayat,  Eylül 2014’te başlıyor
En yeni projeleri Nşehir’de anahtar teslimlerinin Eylül 2014'te başlayacağını söyleyen Özyurtlar Şirketler Grubu Başkanı Tamer Özyurt, “Nşehir’le 579 aileyi daha ev sahibi yapmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Nşehir, gerek sosyal alanları gerekse ticaret merkeziyle Esenyurt’un kalbi olacak” dedi. Nşehir’de satışa dip fiyatlarla çıktıklarını belirten Özyurt, “Hem iyi bir projeden ev sahibi olmak, hem de daha yapım aşamasındayken kazanmak isteyenleri Nşehir’e bekliyoruz” diye konuştu.
30 bin metrekare alan üzerine kurulu Nşehir’de yüzme havuzunun yanı sıra çocuk oyun alanları, basketbol sahası, futbol sahası, özel yürüyüş parkuru, oturma alanları ve içinde spor kulübünün yer aldığı sosyal tesis bulunuyor.
Merkezi konuma sahip
Merkezi konumuyla da dikkat çeken Nşehir, Atatürk Havalimanı’na 18 dakika, Avrupanın en büyük alışveriş merkezi olan Marmara Park’a 6 dakika ve Esenyurt Devlet Hastanesi’ne 2 dakika uzaklıkta yer alıyor.
Proje hakıında detaylı bilgi almak için www.ozyurtlar.com adresine tıklayabilirsiniz.