NŞehir Esenyurt

NŞehir Esenyurt Özyurtlar İnşaat tarafından 30 bin 188 metrekare alan üzerinde inşa ediliyor

NŞehir Esenyurt

NŞehir Esenyurt projesi Özyurtlar İnşaat tarafından inşa ediliyor. Toplam 30 bin 188 metrekare alan üzerinde yükselen NŞehir Esenyurt 13 katlı olarak tasarlanıyor. 7 adet 3 farklı tipte konut bloğunun yer aldığı NŞehir Esenyurt projesi kapsamında 1+0, 1+1, 2+1 ve 3+1 daireler bulunuyor. Bu dairelerin büyüklükleri ise 79 metrekareden başlıyor. NŞehir Esenyurt projesi konut sahiplerine birçok sosyal donatı imkanı sunuyor. Bunlar arasında olanlar futbol sahası, çocuk oyun alanları, yürüyüş parkurları, yeşil alanlar, yüzme havuzu, basketbol sahası ve çardak yer alıyor.

NŞehir Esenyurt'ta toplam 678 adet konut bulunuyor. Aynı zamanda büyüklüğü 25 metrekare ile 218 metrekare arasında değişen 136 adet dükkân yer alıyor.

NŞehir Esenyurt nerede?
İstanbul Avrupa Yakasında yer alan NŞehir Esenyurt'ta konumlandırılıyor. Esenyurt İlçe Emniyet Müdürlüğü Binası'nın yan tarafında yer alan projeye ulaşım şöyle sağlanıyor: Metrobüsle Avcılar durağına kadar gidiliyor. Avcılar'da inildikten sonra minibüs ya da taksi ile Esenyurt İlçe Emniyet binasına gelindiği takdirde N Şehir satış ofisine ulaşılmış oluyor. Atatürk Havalimanı'na 18 dakika, Avrupa'nın en büyük alışveriş merkezi olan Marmara Park'a 6 dakika ve Esenyurt Devlet Hastanesi'ne 2 dakika uzaklıkta yer alıyor.

NŞehir Esenyurt iletişim bilgileri
444 4 027
www.nsehiresenyurt.com