Nu Teras Evleri

Nu Teras Evleri Nur Yapı tarafından Samsun Atakum'da 23 bin metrekare alan üzerinde inşa ediliyor

Nu Teras Evleri

Nu Teras Evleri Nur Yapı tarafından Samsun Atakum'da 23 bin metrekare alan üzerinde inşa ediliyor. 3+1, 4+1 ve 5+1 konut tiplerinden oluşan projede 175 adet daire ve villa yer alıyor. Nu Teras Evleri satılık daire büyüklükleri 210 metrekare ile 587 metrekare arasında değişiyor. 

 

Dantel Nu Teras Evleri

 

Nu Teras Evleri projesinin daire sahiplerine sunduğu sosyal imkanlar içerisinde; basketbol sahası, çocuk yüzme havuzu, açık yüzme havuzu, yürüyüş parkuru, çocuk oyun alanları, restoran, voleybol sahası, fitness merkezi, Türk hamamı, güvenlik, kafe, güneşlenme terası, kapalı otopark, kapalı yüzme havuzu, sauna ve restoran yer alıyor. 

Nu Teras Evleri fiyatları ise 500 bin liradan başlangıç gösteriyor. Projede daireler banka kredisi için uygun durumda. Nu Teras Evleri daire özellikleri şöyle; balkon, depo, merkezi ısıtma, ankastre beyaz eşya, ısı pay ölçer ve teras yer alıyor. 

 

Dantel Nu Teras Evleri

 

Nu Teras Evleri teslimlerinin 2016 yılı içerisinde yapılması planlanıyor. Samsun'un çehresini değiştirecek olan projede tatil gibi bir yaşam sunuluyor. Daire sahiplerinin ihtiyaçlarını karşılayacak her türlü imkanın yer aldığı projede 4 bin metrekare sosyal alan bulunuyor. Akıllı ev sistemi ile donatılan projede dairelerde birinci sınıf ürünler kullanılıyor. 

Nu Teras Evleri adres bilgisi : Tepecik Mahallesi Serhat Caddesi Atakum-Samsun

Nu Teras Evleri iletişim bilgileri
Telefon numarası : 0362 437 15 77
Web adresi : nuterasevleri.com
E-posta adresi : info@nuterasevleri.com

Firma Bilgisi: Nur Yapı
Proje Bilgisi: Nu Teras Evleri