Nüans Residence ne zaman teslim edilecek?

Nüans Residence ne zaman teslim edilecek? sorusunun yanıtı haberimizde yer alıyor

Nüans Residence ne zaman teslim edilecek?

Nüans Residence ne zaman teslim edilecek? sorusunun yanıtına geçmeden önce projenin detaylarından bahsedelim. ANS Yapı tarafından hayata geçirilen Nüans Residence 3 bin 140 metrekare alan üzerinde konumlanıyor. Toplam 98 adet dairenin yer aldığı Nüans Residence satılık daire büyüklükleri 42 ila 85 metrekare arasında değişiyor. 

Nüans Residence Kağıthane ayrıcalıkları ise şöyle; çocuk oyun alanları, fitness merkezi, güvenlik, kameralı güvenlik, kapalı otopark ve kapalı yüzme havuzu. 

Nüans Residence ne zaman teslim edilecek?
Nüans Residence teslim tarihi olarak 2015 yılının Haziran ayını veriyor. 

Nüans Residence fiyatları
Nüans Residence fiyatları 375 bin TL'den başlıyor. Nüans Residence ödeme planı ve fiyat bilgileri ile ilgili detaylı bilgiler için satış ofisi ile iletişime geçebilirsiniz. 

Nüans Residence nerede?
Kağıthane'de hayata geçirilen Nüans Residence E-6 otoyoluna 3 kilometre, Kâğıthane tünel girişine 2 kilometre, Levent'e 3 kilometre, D-100 Otoyoluna 4 kilometre, Atatürk havaalanına 23 kilometre mesafededir. Nüans residencesı tercih edenler İstanbul'un her köşesine yakın olacaklar. Otoyollara yakınlığı sayesinde şehir içi ve şehirlerarası yolculukları rahat, kolay olacaktır.

Nüans Residence adres ve iletişim bilgileri
Merkez Mahallesi selamet sokak no:1 Kâğıthane/ İstanbul
Telefon:0212 295 12 40

Proje Bilgisi: Nüans Residence