Nüans Residence teslim tarihi!

Nüans Residance daireleri 1+1,1+1 dubleks, 2+1,2+1 dubleks ve 3+1 şeklinde yapılmaktadır

Nüans Residence teslim tarihi!

Nüans Residence 17 yıllık dekorasyon ve yapı konusunda hizmet veren ANS YAPI tarafından İstanbul'un Avrupa yakasında Kâğıthane semtinde 3140 metrekare üzerine kurulacak olan planda 88 adet daire nüans residence bünyesinde barındırmaktadır.

Nüans Residence özellikleri
Nüans Residance daireleri 1+1,1+1 dubleks, 2+1,2+1 dubleks ve 3+1 şeklinde yapılmaktadır.22 katlı tek bir blok halinde yapılacaktır. Her türlü lüks mobilya, elektronik aletler, banyo-tuvalet gibi tüm ev için yapılacak her türlü yapı en son teknoloji ve itina ile yapılıyor. Size sadece kişisel eşyalarınızla gelip yerleşmek kalıyor. Yeşil alanı, sauna, sosyal alanlar, kapalı yüzme havuzu, fitness center imkanları sunmaktadır. Bu sayede sizin ve ailenizin yaşam kalitenizi yükseltmektir.

Nüans Residence teslim tarihi
Nüans Residence teslimi tarihi 2015 Mart-Nisan ayından Mayıs ayına ertelenmiştir.

Nüans Residence konumu
E-6 otoyoluna 3 kilometre, Kâğıthane tünel girişine 2 kilometre, Levent'e 3 kilometre, D-100 Otoyoluna 4 kilometre, Atatürk havaalanına 23 kilometre mesafededir. Nüans residencesı tercih edenler İstanbul'un her köşesine yakın olacaklar. Otoyollara yakınlığı sayesinde şehir içi ve şehirlerarası yolculukları rahat, kolay olacaktır.

Nüans Residence nerede?
Nüans Residence adres ve iletişim bilgileri
Merkez Mahallesi selamet sokak no:1 Kâğıthane/ İstanbul
Telefon:0212 295 12 40

 

Proje Bilgisi: Nüans Residence