Nuhoğlu İnşaat 2015 yılında hangi projeleri yapacak?

Nuhoğlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ali Nuhoğlu Emlakwebtv.com ekibine özel olarak gayrimenkul sektörünü değerlendirirken, 2015 yılı beklentilerinden de bahsetti

Nuhoğlu İnşaat 2015 yılında hangi projeleri yapacak?

Nuhoğlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ali Nuhoğlu Emlakwebtv.com ekibine özel olarak gayrimenkul sektörünü değerlendirirken, 2015 yılı beklentilerinden de bahsetti. Seçimlerin sektörü etkilediğini dile getiren Nuhoğlu, 2014 yılında Yenitepe Kadıköy projesinin ruhsatını aldıklarını belirtti.

2015 yılında hayata geçirmeyi planladıkları projelerden bahseden Nuhoğlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ali Nuhoğlu 2015 yılı beklentileriyle ilgili olarak da şu açıklamalarda bulundu:
2015'de sürdüreceğimiz diğer projeler arasında modern bir alışveriş merkezi konseptiyle kurgulanan; içinde eğlence ve sosyal merkezlerin, cafelerin bulunduğu Gürpınar balık hali Adana-Erzurum'da 2 ayrı şantiyede yol inşaatı, Irak'taki hastane inşaatı, Medeniyet Üniversitesi inşaatı, Hitit Üniversitesi inşaatı, Çekmeköy Hastanesi inşaatı ve 1 milyon metrekarelik alanı kapsayan ve yapımı tamamlanan Yenikapı Meydan Projesi de yer alıyor.

Nuhoğlu İnşaat olarak, iyi hazırlanmış projelerin her zaman talep göreceğine ve satışı ivmelerinin yüksek olacağına inancımız tam. 2015 seçim yılı. Ancak 2014'de de gördük ki seçim dönemsel bir etkide bulunsa da yıl içerisinde sektör kendini hızlıca toparlayıp aradaki zamanı telafi ediyor. Hem kentsel dönüşümün en güzel örneklerinden olan Yenitepe Kadıköy ile hem de diğer inşaat projelerimizle 2015'in Nuhoğlu İnşaat adına güzel ve çok başarılı bir yıl olacağını düşünüyoruz.