Nuhoğlu Yenitepe Kadıköy projesi!

Nuhoğlu İnşaat ve Gülsa İnşaat ortaklığında inşa edilen Yenitepe Kadıköy projesi, iki etaplık bir yaşam alanı olarak yükseliyor

Nuhoğlu Yenitepe Kadıköy projesi!

İstanbul Anadolu Yakası’nda Nuhoğlu İnşaat ve Gülsa İnşaat tarafından hayata geçirilen Yenitepe Kadıköy, kentsel dönüşüm kapsamında inşa ediliyor. Konut, home ofis ve ticari birimlerden oluşan proje, Yenitepe Park ve Yenitepe Cadde olmak üzere iki farklı etaba ayrılıyor.

5 katlı baza üzerinde, üçgen formlu 21 katlı 4 konut bloğundan meydana gelen Yenitepe Kadıköy projesi; Bağdat Caddesi’ne 2 kilometre, Kadıköy’e 2 kilometre, Söğütlüçeşme’ye 3 kilometre ve Boğaziçi Köprüsü’ne 4 kilometre mesafede. Aynı zamanda toplu taşıma araçlarına ve bağlantı yollarına da yakın.

Toplam 1.100 adet daireye yer verilen Nuhoğlu Yenitepe Kadıköy’de alanları 61 metrekare ila 302 metrekare arasında farklılık gösteren 1+1’den 4+1’e kadar farklı cephe ve büyüklükte daire tipi seçenekleri bulunuyor. Proje, sahiplerine özel dolaplar ve ankastre ürünlerle donatılmış şekilde teslim ediliyor.

Marmara Denizi ve Adalar manzarasına hakim olan Yenitepe Kadıköy’de teslimlerin bu yıl sonu başlaması bekleniyor. Projede deniz manzaralı dairelerin yanı sıra bahçeli, geniş balkonlu, yüksek tavanlı galerili - dubleks daireler de yer alıyor.

Yenitepe Kadıköy’ün ev sahiplerine sunduğu ayrıcalıklar içerisinde; kafe, dinlenme alanları, özellikli teraslar, yaz-kış kullanıma uygun kapalı yüzme havuzu, fitness salonu, dinlenme ve vitamin bar alanları, market, kuaför, kuru temizleme ve restoranlar mevcut.

Proje ile ilgili açıklama yapan Nuhoğlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ali Nuhoğlu, “Fikirtepe Kentsel Dönüşüm Projesi’nde halkımızın güvenli konutlarda yaşayabilmesi Nuhoğlu İnşaat olarak bizim en temel önceliklerimizden bir tanesi. Bu proje ile bölgenin bugünkü çehresi, yeni, modern şehircilik kapsamında değişecek. Fikirtepe, İstanbul’un en gözde semti olacak” dedi.

 

Firma Bilgisi: Nuhoğlu Inşaat - Gülsa Inşaat
Proje Bilgisi: Yenitepe Kadıköy