Numanoğlu’nda hedef dünya arenası

3 nesildir inşaat alanında faaliyet gösteren Numanoğlu İnşaat, Futurallia İstanbul 2013 8. Uluslararası İş Geliştirme Platformu’nda yerini aldı

Numanoğlu’nda hedef dünya arenası

14 Haziran 2013 / Bülent Yoldaş / Posta Gazetesi

Bugüne kadar Kayseri’de yaptığı projelerle inşaat sektöründe adından söz ettiren Numanoğlu İnşaat, şimdilerde Ankara, İzmir ve İstanbul’da projeler geliştirmeye hazırlanıyor. Türkiye’nin farklı bölgelerinde projelere hazırlandıklarını ifade eden Numanoğlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hülya Numanoğlu, Futurallia İstanbul 2013 Uluslararası İş Geliştirme Platformu’nda gerçekleşen ikili görüşmeler sonucu yatırımcı firmalardan ciddi talep olduğunu söyledi. Numanoğlu, “Yeni doğan iş birliklerini Türkiye’yi uluslararası alanda temsil etmek için değerlendireceğiz” diye konuştu.

2013 Mayıs ayı başında temeli atılan ve Kayseri’nin en merkezi lokasyonunda bulunan Star Life projesi14 bin metrekarelik arazi üzerine 7 blok olarak inşa edilecek. 231 daireden oluşan projede, ticari alanlara da yer verilecek. Projenin 2015 Ağustos ayında teslim edilmesi planlanıyor. Kayseri’nin Talas ilçesinde yer alacak olan Numanoğlu Evim projesi ise 3 blok, 168 daire ve ticari alanlardan oluşacak.