Nur Rezidans nerede?

Nur Rezidans nerede? Nur Rezidans konum bilgileri haberimizin detaylarında yer alıyor

Nur Rezidans nerede?

Nur Rezidans nerede? sorusunun yanıtına geçmeden önce projenin özelliklerinden bahsedelim. Medel Yapı A.Ş tarafından inşa edilen Nur Rezidans 2+1, 3+1 ve 5+1 daire seçeneklerinden meydana geliyor. Nur Rezidans satılık daire büyüklükleri ise 91 ila 211 metrekare arasında değişiyor. 

900 metrekare alan üzerinde konumlandırılan Nur Rezidans site özellikleri arasında güvenlik, kamelya, kameralı güvenlik, kapalı otopark, süs havuzu ve çocuk parkı yer alıyor. 12 kattan oluşan Nur Rezidans projesinde her katta 2 daire bulunuyor. Nur Rezidans'ta 2 adet 2+1, 16 adet 3+1, 2 adet 5+1 çatı dubleksi olmak üzere toplam 20 adet daire yer alıyor.

Nur Rezidans fiyatları ise şöyle; 2+1 daireler 525 bin TL'den, 3+1 daireler 760 bin TL'den, 5+1 daireler 1 milyon TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Nur Rezidans'ta tüm daireler banka kredisine uygun.

Nur Rezidans nerede?
Göztepe'de yer alan Nur Rezidans metro ve metrobüs gibi toplu taşıma araçlarına yakınlığı ile dikkat çekiyor. Nur Rezidans, Göztepe Köprüsü ve Metro İstasyonuna 2 dakika, Medical Park Hastanesi'ne 4 dakika, Optimum AVM'ye 8 dakika mesafede yer alıyor. 

nur rezidans nerede

Nur Rezidans adres bilgileri
Adres : Merdivenköy Mah. Şairarşi Cad. Özlem Sokak No:9 Merdivenköy-Göztepe-Kadıköy/İstanbul

Nur Rezidans iletişim bilgileri
Telefon : 0216 356 33 35
Web : http://www.medelyapi.com/

"Nur Rezidans nerede?" Başlıklı Haberin Galerisi

Nur Rezidans nerede?

Nur Rezidans nerede?

Nur Rezidans nerede?

Nur Rezidans nerede?

Proje Bilgisi: Nur Rezidans