Nurol GYO Seyrantepe Nurol Life teslimleri Nisan 2017’de!

Nurol GYO tarafından Seyrantepe’de yapımına devam edilen Nurol Life projesinin teslimleri 2017 yılının Nisan ayında başlayacak

Nurol GYO Seyrantepe Nurol Life teslimleri Nisan 2017’de!

İstanbul Avrupa Yakası’nın Kağıthane ilçesine bağlı Seyrantepe bölgesinde inşa edilen Nurol Life, Nurol Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı imzası taşıyor. Teslimleri 2017 yılının Nisan ayında başlayacak olan projede daireler 4 metre tavan yüksekliği ile ferah bir yaşam alanı sunuyor.

Arsa büyüklüğü toplam 9 bin 500 metrekare olan Nurol Life Seyrantepe, 440 adet kule dairesi ile 26 adet teras evinden meydana geliyor. Projede 23 adet asansör, 1.019 araç kapasiteli 5 katlı otopark alanı ve 50. katında roof bar hizmetine yer veriliyor.

1+1, 2+1, 3+1 ve penthouse dairelerin yanı sıra 25 bin metrekarelik ofis alanının da yer aldığı Seyrantepe Nurol Life, Yüksek Mimar Hakan Kıran imzası taşıyor. 250 milyon dolar yatırım bedeline sahip olan projede dairelerin alanı 62 metrekare ila 294 metrekare arasında değişiyor.

Toplam inşaat alanı 145 bin metrekare olan Nurol GYO Seyrantepe projesinin sosyal donatıları şöyle sıralanıyor; havuz, cafe, sinema salonu, Premium yemek servisi, spa, sauna, buhar odası, yoga alanı, dans ve pilates stüdyoları, fitness center, evcil hayvan bakım hizmeti, guest house, work station, gaming room ile concierge hizmetleri…

Belgrad Ormanı’nın yanı başında yükselen Nurol Life Seyrantepe; metro durağına yürüme mesafesinde, Şişli, Maslak, Mecidiyeköy, Taksim, Sarıyer’e, Türk Telekom Arena’ya ve Şişli Etfal Hastanesi’ne de yakın mesafede.

 

Firma Bilgisi: Nurol Gyo
Proje Bilgisi: Nurol Life