Nurol GYO'dan 3 ayrıcalıklı proje

Nurol GYO, Mecidiyeköy, Güneşli ve Seyrantepe'de "Hayata Yatırım" sloganıyla gerçekleştirdiği Nurol Tower, Nurol Park ve Nurol Life projeleriyle dikkat çekiyor.

Nurol GYO'dan 3 ayrıcalıklı proje

Nurol GYO İstanbul'un seçkin semtlerinde hayata geçirdiği projelerle adından söz ettirmeyi sürdürüyor. Mecidiyeköy, Güneşli ve Seyrantepe'de, "Hayata Yatırım" sloganıyla hayata geçirilen Nurol Tower, Nurol Park ve Nurol Life projeleriyle dikkat çeken Nurol GYO, 3 projesinde de ayrıcalıklı hizmetler sunuyor.

Nurol Tower projesi
Nurol GYO tarafından geliştirilen "EvOfisEv" konseptli Nurol Tower projesi, hem ofis hem ev hizmetleriyle lüks rezidans fırsatını yaşama şansı sunuyor. Restoran, dükkan ve kafeleriyle hayatı kolaylaştıran Nurol Tower'da ayrıca concierge hizmeti sunuluyor. Projede bina dışına çıkmadan ihtiyaçların karşılanabilme olanağı bulunuyor.

73 ile 193 metrekare arasında değişen Nurol Tower projesi dairelerindeki tavan yüksekliği ise 4 metreyi buluyor. Toplam 270 bağımsız bölüm içiren Nurol Tower'ın çatı katı 149 metre yüksekliğe sahip Sky Lounge ise özel günler ve kutlamalar için hazır bekliyor.

Nurol GYO'dan 3 ayrıcalıklı proje

Nurol Life projesi
Seyrantepe'de Belgrad Ormanı'nın yanı başında yükselen Nurol Life lüks konsepti yeniden tanımlayan Practical Luxury konseptini içeriyor. Konsepkt, gece yatıya kalan misafirlerine konaklamasına olanak veren Guest House, evcil hayvan bakımı, sinema odası, yoğa-pilates stüdyosu, toplantı ve çalışma odaları gibi ayrıcalıklar barındırıyor. Nurol Life projesinde de 4 metrelik tavan yüksekliği dikkat çekerken, metroya yakın mesafesiyle de dikkat çekiyor. Proje Maslak ve Levent lokasyonuna yakın bir konumda bulunuyor. 

Nurol Park projesi
Güneşli'de hayata geçirilen Nurol Park projesi ise mahalle konsepti üzerinde yükseliyor. 5 futbol sahasi büyüklüğündeki peyzaj alanı, geleneksel sokak yaşamı ve yüksek standartlardaki inşaat kalitesi ile dikkat çeken projede, Nurol Park sakinleri ve ziyaretçilere açık sokak mağazaları da yer alıyor. 

Firma Bilgisi: Nurol Gyo
Proje Bilgisi: Nuro Park