Nurol Life Aslantepe'de teslimler 36 ay sonra!

Satışa çıkarılan Nurol Life Aslantepe'de daire teslimleri 36 ay sonra yapılacak

Nurol Life Aslantepe'de teslimler 36 ay sonra!

21 Şubat 2014 / Emlakwebtv
Nurol Life Aslantepe projesi Nurol GYO tarafından 140 bin metrekare alan üzerine inşa ediliyor. Seyrantepe TT Arena Stadı arkasındaki arazide konumlandırılan ve bugün satışa çıkarılan Nurol Life Aslantepe projesinde 56 bin metrekare kule, 25 bin metrekare ofis alanı, 47 bin metrekare de otopark alanı bulunuyor.

Bina yüksekliği 252 metre olan Nurol Life Aslantepe projesi 50 katlı bir şekilde tasarlanıyor. Nurol Life projesi kapsamında toplam 502 adet daire yer alırken bu dairelerin 476 adeti kule, 26 adeti ise teras daire olarak inşa ediliyor. Projede yer alan dairelerin yüzde 90'ı 1+1 ve 2+1 şeklinde tasarlanıyor

Nurol Life Aslantepe projesi kapsamında ofislere de yer veriliyor. Toplam 50 adet ofisin bulunduğu Nurol Life Aslantepe Evleri’nde tavan yüksekliği 4 metre olacak şekilde tasarlanıyor.

Nurol Life ödeme planı ve Nurol Life fiyatlarının henüz açıklanmadığı basın toplantısında daire teslimlerinin 36 ay sonra gerçekleştirileceği belirtiliyor. Nurol Life Aslantepe projesi özellikleri arasında SPA, restoran, spor merkezi, barbekü alanı ve havuz yer alıyor.

Nurol Life iletişim bilgileri
Telefon: 0 212 286 82 40
Web: www.nurolgyo.com.tr

Proje Bilgisi: Nurol Life Aslantepe