Nurol Life Aslantepe fiyat listesi!

Nurol GYO projesi Nurol Life Aslantepe fiyatları metrekare birim fiyatı 2 bin 800 TL'den başlıyor

Nurol Life Aslantepe fiyat listesi!


Nurol Life Aslantepe Nurol GYO tarafından Seyrantepe’de 140 bin metrekare alan üzerinde hayata geçiriliyor. Seyrantepe TT Arena Stadı arkasındaki yer alan Nurol Life Aslantepe projesinde 56 bin metrekare kule, 25 bin metrekare ofis alanı, 47 bin metrekare de otopark alanı bulunuyor.

Nurol Life Aslantepe’de bina yüksekliği 252 metre olarak inşa ediliyor. Nurol Life Aslantepe projesi 50 katlı bir şekilde tasarlanıyor. Nurol Life Aslantepe Evleri’nde toplam 502 adet daire yer alırken bu dairelerin 476 adeti kule, 26 adeti ise teras daire olarak inşa ediliyor.

Nurol Life Aslantepe fiyatları
Nurol Life Aslantepebasın lansmanı devam ederken, Nurol Life Aslantepe fiyatları da açıklanıyor. Buna göre Nurol Life fiyatları 2 bin 800 dolardan başlıyor ve 4 bin 700 dolara kadar çıkıyor. Nurol Life Aslantepe fiyatları metrekare üzerinden hesaplanırken, yüzde 1 KDV oranı uygulanıyor. Nurol Life ödeme planı kapsamında da banka kredisi imkanı sunuluyor.

Nurol Life projesi kapsamında ofislere de yer veriliyor. Toplam 50 adet ofisin bulunduğu Nurol Life Aslantepe Evleri’nde tavan yüksekliği 4 metre olacak şekilde tasarlanıyor.

Nurol Life ödeme planı ve Nurol Life fiyatları henüz açıklanmamışken, devam eden basın toplantısında Nurol Life teslim tarihinin 36 ay sonrasında gerçekleştirileceği açıklanıyor. Nurol Life Aslantepe projesi özellikleri arasında SPA, restoran, spor merkezi, barbekü alanı ve havuz yer alıyor.

Nurol Life Aslantepe iletişim bilgileri
Telefon: 0 212 286 82 40
Web: www.nurolgyo.com.tr

 

Nurol Life güncel fiyat listesi için tıklayınız

Proje Bilgisi: Nurol Life Aslantepe