Nurol Life Kağıthane

502 adet daireden meydana gelen Nurol Life Kağıthane 9 bin 525 metrekare arsa alanı üzerinde yer alıyor

Nurol Life Kağıthane

Nurol Life Kağıthane Nurol GYO tarafından Türk Telekom Arena'nın yanı başında inşa ediliyor. 502 adet daireden meydana gelen Nurol Life Kağıthane 9 bin 525 metrekare arsa alanı üzerinde yer alıyor. Nurol Life Kağıthane satılık daire büyüklükleri 62 metrekare ile 294 metrekare arasında değişiyor. Nurol Life Kağıthane’de 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tipleri bulunuyor.

Rezidans ve ofislerden oluşan Nurol Life Kağıthane 261 metre yüksekliğe sahip olup, tavan yüksekliği 4 metre olarak tasarlanıyor. Tek katlı, dubleks ve tripleks dairelerin yer aldığı Nurol Life Kağıthane projesinde toplam 502 konut, 50 ofis ve 2 dükkan bulunuyor.  Nurol Life Kağıthane 145 bin metrekare inşaat alanı üzerinde yükseliyor. 3 farklı ofis dışında projede 26 adet teras ev, 476 rezidans daire bulunuyor.

Nurol Life Kağıthane özellikleri
-SPA merkezi,
-Restoran,
-Spor merkezi,
-Barbekü alanı,
-Havuz,
-Çocuk oyun alanları,
-Alışveriş alanı,
-Dinlenme alanları,
-Sauna,
-Buhar banyosu.

Nurol Life Kağıthane projesinde su deposu, yangın merdiveni, sprinkler sistemi, zemin etüdü, jeneratör, resepsiyon, paratoner, asansör, hidrofor, yük asansörü, ısı pay ölçer ve merkezi ısıtma ile beraber teraslar da bulunuyor.

Nurol Life Kağıthane Türk Telekom Arena'nın yanı başında inşa ediliyor. Cendere Vadisi'nin ekolojik sistemine uygun olarak planlanan Nurol Life Kağıthane projesi TEM, metro ve üçüncü köprü yolu bağlantısına yakın bir konumuyla dikkat çekiyor.

Nurol Life Kağıthane iletişim bilgileri
Adres : Cendere Caddesi Türk Telekom Stadı arkası Seyrantepe/İstanbul
Telefon : 444 64 96

 

Firma Bilgisi: Nurol Gyo
Proje Bilgisi: Nurol Life