Nurol Life projesinde teslimler başladı

Nurol GYO imzasıyla hayata geçirilen Nurol Life projesinde teslimler başladı. Teslimlerin yıl sonuna kadar tamamlanması hedefleniyor

Nurol Life projesinde teslimler başladı

Nurol GYO imzasıyla Seyrantepe'de inşa edilen Nurol Life Projesi'nde teslimler başladı . Ev sahiplerine sunduğu iyi yaşam avantajları ile dikkat çeken Nurol Life'ta teslimlerin yıl sonuna kadar tamamlanması bekleniyor.

Nurol Life projesinde teslim zamanı

İnsan ve yaşam odaklı projeleriyle dikkat çeken Nurol GYO'nun Seyrantepe'de inşa ettiği Nurol Life Projesinde teslimler başladı. Ev sahiplerine sunduğu iyi yaşam avantajları ile tanıtımı yapılan projede teslimler yıl sonuna kadar tamamlanacak. Levent ve Maslak hatlarının yoğun trafiğine girmeden bağlantı yolları ile İstanbul'un trafik çilesinin uzağındaki ulaşım imkanına sahip proje, İstanbul'un üç köprüsü ve yapımı sürmekte olan Havalimanı'na kolay ulaşım avantajları da sunuyor.  İstanbul'un nefes alan bölgelerinden biri olarak gösterilen Belgrad Ormanları'nın yanı başındaki Nurol Life, ev sahiplerinin bedensel ve ruhsal ihtiyaçlarını hedef alan çözüm önerileri ile dikkat çekiyor.

Daha geniş yaşam alanları

Nurol GYO tarafından geliştirilen ve çözümü için N-Space ile metreküp yaklaşımının baz alındığı Nurol Life projesinde daire için tavan yükseklikleri ise 4 metre seviyesinde. Yüksek tavan genişliği ile daha ferah evlerin tasarlandığı projede yatırımcının daha geniş özel alanlarla daha sağlıklı bir hayat sürmesi hedefleniyor. 

Gün ışığından maksimum yararlanma hedefi

Yatırımcıların gün ışığından maksimum düzeyde yaralanmasına olanak tanıyacak şekilde tasarlanan N-Light modeli ile Avrupa'ya gerçekleştirilen ışık testlerine tabi tutulan Nurol Life, 2.5 metre yüksekliğindeki açılabilir ve geniş pencelerel ile konut sahiplerinin ruhsal ve bedensel sağlıklarını de hedefleyen ve bu doğrultuda da güneş ışığından maksimum düzeyde faydalanmalarına olanak tanıyan bir uygulama üzerinde yükseliyor. 

Nurol Life'a özel olanaklar

Yatırım ve oturum amaçlı alımlara uygunluk ars eden Nurol Life, sinema odası, fitness salonu, spa, bular odası, misafir odası, lounge alanları gibi geniş sosyal alanlara sahip olacak. Tüm sosyal alanların en ince ayrıntısına kadar tasarlandığı projede, tüm evcil hayvanlar için de bakım hizmeti sunulacak. PRojede 1 saniyede 4 metrelik mesafe alan 23 adet asansör, permakültür alanları ve resepsiyon hizmetlerine de yer veriliyor. 

Firma Bilgisi: Nurol Gyo
Proje Bilgisi: Nurol Life