Nurol Park Basın Ekspres ödeme planı!

Güneşli Basın Ekspres yolu üzerinde yükselen Nurol Park ödeme planına göre, 50 aya kadar vade farksız taksit yapılabiliyor

Nurol Park Basın Ekspres ödeme planı!

Nurol Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından Güneşli Basın Ekspres yolu üzerinde bulunan eski Hürriyet Medya Towers’ın arsa alanına inşa edilen Nurol Park’ta teslimlerin 2016 yılı içerisinde yapılması bekleniyor. Karma yaşam alanı sunan projede loft, residence, tower ve ofis birimleri yer alıyor.

Toplam 55 bin metrekarelik arazi alanı üzerinde konumlanan Nurol Park Basın Ekspres’in peyzaj alanına 43 bin 200 metrekarelik bölüm ayrılıyor. Projede yer verilen açık hava dinlenme alanları, avlu ve terasları sayesinde sosyalleşme alanları oluşturuluyor ve özlenen mahalle hayatı canlı tutuluyor.

Nurol Park Basın Ekspres ödeme planına göre, tutarın yüzde 50’lik kısmı peşinat olarak verildiğinde geriye kalan yüzde 50’lik tutar için 50 aya kadar vade farksız taksit yapılıyor. Ya da hiç peşinat verilmiyor, yüzde 55’lik kısım için kredi kullanılıyor, geriye kalan yüzde 45’lik kısım 3 eşit taksit halinde ödeniyor.

Karma yaşam sunan Nurol Park’ta 7 katlı 2 blokta 84 adet 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde loft dairesine yer veriliyor. 18 katlı blokta 1+1 ve 2+1 tipinde toplam 544 adet rezidans dairesi bulunuyor. Concierge hizmetinin sunulduğu rezidans bloğunda daireler balkonlu olarak tasarlanıyor.

Basın Ekspres Nurol Park’ta 31 katlı iki blok ve 27 katlı tek blok 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde toplam 836 adet tower daireden meydana geliyor. Projenin ofis bloğunda ise kafeler, restoranlar, molalarınızı en iyi şekilde değerlendirebileceğiniz yeşil alanlar, alışveriş için sokaklar bulunuyor.

 

Firma Bilgisi: Nurol Gyo
Proje Bilgisi: Nurol Park