Nurol Park ev fiyatları!

Nurol Park ev fiyatları 428 bin TL ile 1 milyon 181 bin TL arasında değişiyor

Nurol Park ev fiyatları!

Nurol Park ev fiyatlarına değinmeden önce proje özelliklerine bakalım. 1.118 adet dairenin yer aldığı Nurol Park’ta 154 rezidans, 84 loft ve 880 tower dairesi bulunuyor. Nurol Park Güneşli’de Nurol GYO tarafından hayata geçiriliyor. Nurol Park ev özellikleri arasında mahalle konsepti uygulanıyor. Nurol Park evlerinin dışında ofis ve otel bloğuna da projede yer veriliyor.

Nurol Park teslimleri için 2016 yılı veriliyor. Nurol Park evleri 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 şeklinde tasarlanıyor. Nurol Park ev büyüklükleri ise 67 metrekare ile 197 metrekare arasında değişiyor. 55 bin metrekare arsa alanı üzerinde yer alan Nurol Park TEM ve E5 arasındaki Basın Ekspres Yolu üzerinde yer alıyor. 

Nurol Park ev fiyatları 428 bin TL ile 1 milyon 181 bin TL arasında değişiyor. Nurol Park ev fiyatlarının üzerinde yüzde 10 indirim uygulanıyor ve özel ödeme seçenekleri konut sahibi olmak isteyenlere sunuluyor.

Nurol Park özellikleri
Nurol Park özellikleri arasında AVM, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, fitness merkezi, güneşlenme terası, güvenlik, SPA, kafe, kameralı güvenlik, kapalı otopark, kapalı yüzme havuzu, market, restoran, sauna, süs havuzu ve yürüyüş parkuru yer alıyor. 

Nurol Park iletişim bilgileri
Adres: Evren Mahallesi Gülbahar Caddesi Bilge Sokak No: 44 Güneşli / İstanbul
Web: www.nurolpark.com.tr
444 6496
info@nurolgyo.com.tr

Firma Bilgisi: Nurol Gyo
Proje Bilgisi: Nurol Park