Nurol Park Güneşli ödeme planı

Basın Ekspres Yolu üzerinde konumlanan Nurol Park Güneşli, Nurol GYO tarafından inşa ediliyor

Nurol Park Güneşli ödeme planı

Nurol Park, İstanbul Avrupa Yakası’nın en merkezi lokasyonlarından birisi sayılan Güneşli Basın Ekspres Yolu üzerinde inşa ediliyor. Nurol Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı imzası taşıyan proje, karma kullanım alanına sahip.

Yaklaşık 55 bin metrekarelik arsa alanı üzerine kurulan Nurol Park Güneşli, 8 adet konut bloğu ile bir adet ofis bloğundan meydana geliyor. Projenin 43 bin 200 metrekarelik bölümü peyzaj alanına ayrılıyor.

Nurol Park Güneşli projesinde 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde 84 adet loft daire; 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde 844 adet tower daire; 1+1 ve 2+1 tipinde 544 adet rezidans daire yer alıyor. Loft daireler 7 katlı 2 blokta, rezidans daireler 18 katlı blokta ve tower daireler ise 27 ile 31 katlı bloklarda bulunuyor.

Daire teslimleri hemen yapılan Nurol Park Güneşli projesinden tamamı peşin ödeme ile daire sahibi olunabiliyor. Bunun yanı sıra firma bünyesinde 10 yıla kadar yüzde 0,70 vade farkıyla taksit yapılabiliyor. Ayrıca farklı ödeme seçenekleri de hazırlanabiliyor.

29 bin metrekarelik tek kat üzerine kurulmuş, Türkiye’nin ilk Designer Outlet’i, “OASIS Designer Outlet’de” Nurol Park Güneşli projesinde yer alıyor. Türkiye’de ilk kez en prestijli dünya markaları “OASIS Designer Outlet” çatısı altında bir araya geliyor.

Proje TEM ve E5 arasındaki Basın Ekspres Yolu üzerinde yer alıyor. E5’e 6 kilometre, TEM’e 3 kilometre mesafede bulunan Nurol Park’ın Atatürk Havalimanı’na uzaklığı ise 7,5 kilometre. 

 

Firma Bilgisi: Nurol Gyo
Proje Bilgisi: Nurol Park Güneşli