Nurol Park ofisleri sıfır peşinatla satışta

Nurol GYO tarafından Basın Ekspres'te inşa edilen Nurol Park projesinde ofisler sıfır peşinat avantajıyla satışa çıkıyor

Nurol Park ofisleri sıfır peşinatla satışta

Basın Ekspres'te Nurol GYO imzasıyla inşa edilen Nurol Park Ofisler satışa çıkıyor. Açılır pencereleri ve 4 metreyi bulan tavan yüksekliği ile dikkat çeken Nurol Pak, 2016 yılının ilk yarısında teslim edilecek. 940 milyon TL'ye malolması beklenen proje bünyesinde 84 loft, 544 residence, 884 tower dairesi olmak üzere toplam 1512 daire ve 119 ofise yer veriliyor. Projenin toplam inşaat alanı 321 bin 933,70 metrekare

Nurol Park ofisleri satışa sunuluyor
İstanbul'un son yıllarda yıldızı yükselen semtlerinden biri olan Basın Ekspres bölgesinde konumlandırılan Nural Park Ofislerde, sıfır peşinatla, kira öder gibi sahip olma şansı başlıyor. Projede teslimatlar yılın ilk yarısında yapılacak teslimat ile birlikte yatırımcıya yeni yılın yaz mevsimine kendi ofisinde girme olanağı tanınmış oluyor. 

Nefes alan ofisler: Nurol Park
Toplamda 19 bin metrekarelik ofis alanları ve teknolojiyi bir arada sunan çalışma ortamıyla Nurol GYO, açılabilir pencereleriyle de nefes alan ofis konseptine uygun olarak dizayn edildi. Projedeki ofislerin büyüklükleri ise 99 metrekareden 1.454 metrekareye kadar birleştirilebiliyor. 4 metre tavan yüksekliği açılabilir pencereleriyle dikkat çeken projede, teras ve balkon seçenekleri de yer alıyor. Proje bünyesinde yer alan dükkan, mağaza ve kafeler de iş dünyasının ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik olarak tasarlandı. 

E.5 ve TEM Karayollarını birbirine bağlayan ve yeni Maslak olarak tanımlanan Basın Ekspress yolu üzerinde hayata geçirilen Nurol Park, şehrin önemli merkezlerine kolay ulaşım avantajını taşıyor. 

Firma Bilgisi: Nurol Gyo
Proje Bilgisi: Nurol Park