Nurol Park satılık!

Nurol Park satılık büyüklükleri 67 metrekare ile 197 metrekare arasında değişiyor

Nurol Park satılık!

Nurol Park satılık daire büyüklükleri 67 metrekare ile 197 metrekare arasında değişiyor. Nurol GYO tarafından inşa edilen Nurol Park 55 bin metrekare alan üzerinde yükseliyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 441 konut tiplerinin yer aldığı Nurol Park 1118 adet rezidans ve ev-ofis seçeneklerinden oluşuyor. 

Nurol Park projesinin daire sahibi olacaklara sunduğu olanaklar içerisinde; çocuk oyun alanları, güneşlenme terası, kafe, kapalı otopark, restoran, sauna, süs havuzu, market, restoran, açık ve kapalı yüzme havuzu, avm, kameralı güvenlik ve yürüyüş parkuru bulunuyor. 

Nurol Park satılık fiyatları ise 412 bin lira ile 1 milyon 181 bin lira arasında değişiyor. Projede peşin ödemelerde yüzde 15 indirim yapılıyor. Nurol Park ödeme seçenekleri ve fiyat bilgileri ile ilgili detayları satış ofisinden öğrenebilirsiniz. Nurol Park satılık teslimlerinin 2016 yılında yapılması bekleniyor. 

İstanbul Güneşli'de hayata geçirilen Nurol Park adres bilgisi şöyle; Evren Mahallesi Gülbahar Caddesi Bilge Sokak No: 44 Güneşli - İstanbul. Nurol Park projesi Basın Ekspres Yolu üzerinde yükseliyor. 

Firma Bilgisi: Nurol Gyo
Proje Bilgisi: Nurol Park