Nurol Park'ta yeni bir yaşam yükseliyor

Nurol GYO tarafından Güneşli'de hayata geçirilen Nurol Park hızla yükseliyor

Nurol Park'ta yeni bir yaşam yükseliyor

Nurol GYO’nun, modern mimari ile geleneksel mahalle hayatını bir arada sunduğu karma konut projesi Nurol Park, Güneşli’de hızla yükseliyor. Proje Metropol yaşamı içinde unutulmaya yüz tutan mahalle dokusunun canlandırılması hedefini hayata geçiriyor.

5 futbol sahası genişliğinde peyzaj alanı
Sosyal yaşamıyla olduğu kadar peyzaj alanlarıyla dikkat çeken Nurol Park projesi, 5 futbol sahası genişliğindeki peyzaj alanına sahip. 43.200 m2 peyzaj alanı, yurtiçinde ve yurtdışında başarılı projelere imza atan Dalokay Design Studio tarafından tasarlandı.

Nurol GYO Güneşli Projesi

Nurol Park, 2+1, 3+1 ve 4+1 dairelerin yer aldığı alçak katlı “loft”lardan, metrekare olarak daha küçük dairelerin yer aldığı 'rezidans' ve 'tower'lara kadar pek çok alternatifle keyifli bir yaşam sunuyor. 7 katlı iki blokta yer alan 84 loft dairesi, genç profesyonellerin ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlanmış 544 rezidans dairesi ve 3 blokta yer alan toplam 884 tower dairesi ile Nurol Park, her detayı yüksek konfor için özel olarak düşünülmüş bir mimari proje olarak hızla yükselmeye devam ediyor. Balkonlu ferah daireler, bu mimari anlayışın ürünü olarak şekilleniyor. Aynı mimari anlayışı ofisler için de uygulayan Nurol Park, toplam 19.000 m2’de yer alan ofis alanlarında da mükemmel çalışma ortamını yaratmak için teknoloji ve fonksiyonelliği bir arada kullanıyor.

Ulaşım kolaylığı avantajı
Basın Ekspress yolu üzerinde, Güneşli’nin en prestijli arsasında yer alan Nurol Park, ulaşım kolaylığı açısından da stratejik bir konumda bulunuyor. İstanbul’un yeni Maslak’ı olarak anılan bölgedeki Nurol Park, Avrupa Yakası’nın en önemli ana arterlerinin de tam ortasında yer alıyor. E-5 ve TEM karayollarını birbirine bağlayan Basın Ekspress Yolu’ndaki Nurol Park, Atatürk Havalimanı kadar yeni yapılacak 3. havaalanına da çok yakın. Ayrıca projenin sağ ve sol kapılarının hemen yanında bulunan iki Metro durağı da Nurol Park sakinlerinin şehrin dört bir yanına kolayca ulaşmasını sağlıyor. Önemli iş merkezlerinin göbeğindeki projede evinizin işinize yakınlığının getireceği lüksü sonuna kadar yaşayacaksınız. Üstelik işyerinizi Nurol Park’taki modern ofislere taşıyarak hem İstanbul’un en önemli iş merkezlerinden birinde yerinizi alabilir hem de ev ve iş yerinizi aynı mahalleye taşıyabilirsiniz.

Avantajlı kampanyalar sürüyor
Yarım asırlık tecrübesiyle yurtiçi ve yurtdışında pek çok önemli projeye imza atan Nurol Şirketler Grubu’nun bir parçası olan Nurol GYO, yüksek standartlı, kaliteli projeler üretme misyonunu Nurol Park projesinde de sürdürüyor. Hürriyet Medya Towers’ın bulunduğu araziyi 127,5 milyon dolara satın alan Nurol GYO, proje için toplam 460 milyon dolar yatırım yapıyor. Satışları hızla devam eden Nurol Park’ta avantajlı kampanyalar da sürüyor. '50 ay 0 faiz' imkanının yanı sıra '2.500 TL’den başlayan taksit fırsatı' veya 'peşin alımlarda % 15 indirim' imkanı da sunan Nurol Park, ziyaretçilerini örnek dairesinde ağırlıyor.

 

Proje Bilgisi: Nurol Park