Nurol Park'ta hiç peşinatsız ödeme planı!

Nurol GYO imzası taşıyan Nurol Park'tan hiç peşinat vermeden daire satın alabilmek mümkün...

Nurol Park'ta hiç peşinatsız ödeme planı!

Nurol Park, Nurol Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından İstanbul Avrupa Yakası'nın Güneşli bölgesinde inşa ediliyor. Projenin yatırım bedeli arsa dahil toplam 360 milyon dolar olarak hesaplanıyor. 

İnşaat alanı 321 bin 933 metrekare olan Nurol Park Güneşli; 84 adet loft daire, 544 adet rezidans daire ve 884 adet tower daire olmak üzere toplam 1.512 adet daireden oluşuyor. Projede dairelerin yanı sıra 119 adet ofis bulunuyor. 

Nurol GYO Güneşli projesinde satışı devam eden dairelerin fiyatı metrekare bazında 6 bin 500 TL ile 8 bin TL arasında değişiyor. Proje için farklı ödeme seçenekleri sunuluyor. Örneğin hiç peşinat vermeden ödeme yapılabiliyor. 

Basın Ekspres Yolu üzerinde Atatürk Havalimanı'na 5 dakikalık mesafede yükselen Nurol Park Evleri Güneşli'de 1+1'den 4+1'e kadar farklı daire tipleri bulunuyor. Anahtar teslimlerinin ise Şubat 2016 tarihinde başlaması bekleniyor. 

Eski Hürriyet Medya Towers'ın bulunduğu arazi alanı üzerinde inşa edilen Nurol Park, merkezi lokasyonu ile ön plana çıkıyor. Projede sosyal aktivite alanlarına da ayrıca önem veriliyor. Başta fitness center olmak üzere spor ve dinlenme alanları özenle dizayn ediliyor. 

Firma Bilgisi: Nurol Gyo
Proje Bilgisi: Nurol Park