Nurol Park'ta örnek daire hazır

Nurol GYO'nun Basın Ekspres'te hayata geçirdiği Nurol Park projesinde örnek daire ziyaretçilerin beğenisine açıldı

Nurol Park'ta örnek daire hazır

Basın Ekspres'te Nurol GYO imzasıyla inşa edilen Nurol Park'ta ziyaretçiler, rahatlık ve konforun ön planda tutulduğu örnek dairede ağırlanmaya başlandı. Örnek daire, modern ve estetik çizgilere sahip mobilyalar, yemek masası ve özel olarak imal edilmiş iç mekan ve duvar malzemeleriyle dikkat çekiyor. 

Nurol GYO'dan her ihtiyaca uygun daireler
Günümüz ihtiyaçlarını karşılayan loft, rezidans ve tower daireleri ile satışa sunulan Nurol Park'ta 84 loft, 544 residence ve 884 tower daire bulunuyor. Projedeki toplam daire sayısı 1.512'yi bulurken daire tipi olarak da 2+1 3+1 ve 4+1 seçeneklerine yer veriliyor. Loft dairelerde 1+1 seçeneğine de yer verilen Nurol Park projesinde Residence daireleri de 1+1'den 3+1'e değişen özelliklere sahip.

Nurol Park'ta örnek daire hazır

Nurol Park örnek dairesi hazır
Nurol Park projesinde ziyaretçiler hazırlanan örnek dairede ağırlanıyor. Seçkin markaların imzasını taşıyan mobilyalar, şık aydınlatmalar ve gün ışığını ideal şekilde odaya taşıyan geniş pencerelerle dikkak çeken örnek daire, ev sahiplerini kendilerini bekleyen keyifli yaşamın ipuçlarını aktarmayı hedefliyor. 

Ulaşım ağının merkezinde
Basın Ekspress yolu üzerinde inşa edilen Nurol Park, E-E ve TEM karayollarını birbirine bağlayan merkez üzerinde yükseliyor. Atatürk Havalimanı ve 3. Havalimanı projelerine uzanan ulaşım alternatiflerinin üzerinde bulunan Nurol Park'ın hemen yanında ik adet metro durağı da yer alıyor. 

Firma Bilgisi: Nurol Gyo
Proje Bilgisi: Nurol Park