Nurol Park'tan İstanbul'a "yeni bir konsept"

Nurol GYO'nun Güneşli'de inşa ettiği Nurol Park, özel mimarisi ve mahalle konseptiyle dikkat çekiyor. Projede toplam bin 512 daire yer alıyor

Nurol Park'tan İstanbul'a

Nurol GYO tarafından Güneşli'de hayata geçirilen Nurol PARK, modern mimarisi ve mahalle konseptiyle dikkat çekiyor. 43 bin 200 metrekarelik peyzaj alanına sahip projede, 4 mevsim hizmet veren açık ve kapalı yüzme havuzu ve spor salonları yer alıyor. 

Nurol Park projesi
Yüksek konforda tasarlanan 84 loft, 544 residence ve 884 tower olmak üzere toplamda bin 512 daire içeren Nurol Park projesinde loft daireler 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde inşa edilirken,  residence daireler 1+1 ve 2+1 seçenekleri içeriyor. Projenin tower daireleri ise 1+1, 2+1 ve 3+1 seçenekleriyle hayata geçirildi. Projede toplam 19 bin metrekarelik ofis alanı da blunuyor.

Nurol Park'tan İstanbul'a "yeni bir konsept"

Nurol Park nerede?
İstanbul'un yeni cazibe merkezi olması beklenen Nurol Park, ziyaretçilere açık olan sokak mağazalarıyla da alışveriş imkanlarını konutlara yaklaştırıyor. E-5 ve TM karayollarını birbirine bağlayan Basın Ekspress yolu üzerinde inşa edilen ve Atatürk Havalimanı ile 3. Havalimanı projesinin ulaşım alternatiflerine yakınlığıyla dikkat çeken Nurol Park, metro istasyonlarına da oldukça yakın bir konumda bulunuyor.

Firma Bilgisi: Nurol Gyo
Proje Bilgisi: Nurol Park