Nurol Park'tan kampanya

Nurol Park, ev sahibi olmak isteyenler için 4 Mayıs’a kadar sürecek olan yeni bir kampanya başlattı.

Nurol Park'tan kampanya

Nurol Park Projesi'nde uygulanan bir kampanya ile konut yatırımcısına 120 aya kadar banka kredisi sunuluyor. Kampanya kapsamında ayrıca ilk 12 aylık kredi ödemeleri Nurol GYO tarafından karşılanacak. Yüzde 5'lik ödemelerle ev sahibi olma imkanı sunan Nurol Park Kampanyası'nda konut teslimleri 10 ay içerisinde yapılacak.

Güneşli Nurol Park'ta kampanya
Güneşli’de 55.000m²’lik arazisi üzerinde inşaatı devam eden Nurol Park, ev sahibi olmak isteyenler için 4 Mayıs’a kadar sürecek olan yeni bir kampanya başlattı. İlk 12 ay kredi ödemesi Nurol GYO’dan olan, 120 ay’a kadar banka kredisi uygulanabilen projede, dilerseniz peşin ödemede yüzde 15 indirim veya 50 ay “0” faiz avantajları sunuluyor.

Nurol Park’ta ‘loft’, ‘rezidans’ ve ‘tower’ olmak üzere üç farklı konseptte ihtiyaca uygun metrekarelerde 1.512 konut bulunuyor. Projede konutların yanı sıra 43.200 m² peyzaj alanı, cafeler ve mağazalar, ayrıca 19.000 m² alana sahip ofis bloğu yer alıyor. Proje metro istasyonlarına ve kritik noktalara kolay ulaşım imkânı ile de dikkat çekiyor. 

Proje Bilgisi: Nurol Park