Nurol Tower'da fiyatlar avantajlarla başlıyor

Mecidiyeköy'de yükselen Nurol Tower’da fiyatlar yüzde 1 KDV avantajıyla Temmuz 2014'te erken teslim ediliyor

Nurol Tower'da fiyatlar avantajlarla başlıyor


Mecidiyeköy'de yükselen Nurol Tower, yüzde 1 KDV avantajıyla Temmuz 2014'te erken teslim ediliyor. EvOfisEv konseptiyle inşa edilen Nurol Tower, 30 katlı tek bloktan meydana geliyor. Nurol Tower EvOfisEv, 73 metrekareden 193 metrekareye değişen boyutlara sahip 243 bağımsız bölümden oluşan ve sunduğu ayrıcalıklı hizmetleri ile hem ev, hem ofis, hem de EvOfis olarak kullanım imkanı sunuyor

Nurol Tower'da fiyatlar, 491 bin 269 dolardan başlıyor
Alanları 73 metrekare ile 193 metrekare arasında değişen Nurol Tower'ın fiyatları 491 bin 269 dolardan başlayarak 1 milyon 130 bin dolara kadar yükseliyor. 243 bağımsız birimin yer aldığı Nurol Tower, Nurol GYO tarafından inşa ediliyor.

Nurol Tower'da pek çok hizmet ünitesi mevcut
Banka kredili ödemenin yapılabildiği Nurol Tower'da concierge hizmetleri, toplantı salonları, VIP restoranlar, özel yemek salonları, sky lounge, otopark ve vale park hizmeti, ortak kullanıma açık banka ATM'leri, donanımlı güvenlik, restoran ve kafe alanları ile eczane, kuaför, lostra, copy center gibi pek çok hizmet ünitesi sıralanıyor.

6 bin 500 metrekare büyüklüğünde, iki katlı butik çarşısı ile günlük hayattaki tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek 36 farklı mağaza tasarlandı. 32. katta, 133 metre yükseklikte, nefes kesici panoramik İstanbul manzarasına tanıklık edeceğiniz Sky Lounge, günün tüm yorgunluğunu üzerinizden atmanız ve dostlarınızla keyifli anlar paylaşmanız için yer alıyor.

Nurol Tower hakkında detaylı bilgi için: www.nuroltower.com.tr

Proje Bilgisi: Nurol Tower