Nurol Tower Mecidiyeköy’de faiz oranları 0,79’dan başlıyor!

Teslimleri hemen yapılan Nurol Tower Mecidiyeköy’de satışları devam eden ofisler için kısa bir süreliğine faiz oranları yüzde 0,79’dan başlıyor

Nurol Tower Mecidiyeköy’de faiz oranları 0,79’dan başlıyor!

Nurol Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından İstanbul Mecidiyeköy’de inşa edilen Nurol Tower’da anahtar teslimleri hemen yapılıyor. Hem ve hem ofis kullanımına uygun dairelerden oluşan projede satış ve kiralama faaliyetleri devam ediyor.

Merkezi bir lokasyonda E-5 karayolunun hemen üzerinde yer alan Nurol Tower Mecidiyeköy’de satışa yeni sunulan zirve katlar ve merkez ofisler için başlatılan ödeme kampanyasına göre, kısa bir süreliğine faiz oranları yüzde 0,79’dan başlıyor.

Mecidiyeköy Nurol Tower, ister ev ister ofis olarak kullanılabilen alanı 73 metrekare ve 193 metrekare arasında değişen daire seçenekleriyle çalışma ve yaşam alanlarını bir arada sunuyor. Şehir manzarasına hakim olan dairelerin tavan yüksekliği ise 4 metre.

Mağaza, restoran ve kafelerden oluşan 36 ticari birime yer verilen NurolTower Çarşı bölümü ile her ihtiyaca cevap olabilen Nurol Tower projesi, 360 derecelik bir İstanbul manzarasına sahip olan Sky Lounge bölümü ile de ön plana çıkıyor.

Nurol Tower Mecidiyeköy projesinin ayrıcalıkları içerisinde; restoran, kafe, pastane, market, eczane, çiçekçi, kuaför, kuru temizleme, dijital baskı merkezi, concierge hizmetleri, otopark alanı, güvenlik hizmeti ve daha birçok özel aktivite alanlarına yer veriliyor.

İstanbul’un kalbinde, Florence Nightingale ve Adalet Sarayı’na yürüme mesafesinde olan Nurol Tower Mecidiyeköy’den Şişli, Levent, Zincirlikuyu, Çağlayan ve Taksim gibi merkezi noktalara kolaylıkla ulaşım sağlanabiliyor.

Firma Bilgisi: Nurol Gyo
Proje Bilgisi: Nurol Tower