Nurol Tower'da hemen teslim avantajı

Nurol GYO'nun ilk yeşil binası olma özelliği taşıyan Nurol Tower projesinde hemen teslim avantajı bulunuyor

Nurol Tower'da hemen teslim avantajı

Nurol GYO'nun ilk yeşil binası olma özelliği taşıyan Nurol Tower projesinde hemen teslim avantajı bulunuyor. Yeni Adalet Sarayı'nın karşısında Çağlayan Meydanı'na komşu konumda yükselen Nurol Tower, ulaşım alternatifleri ile öne çıkyor. E-5 cepheli konumu, çevreyolu ve Boğaz köprüleri bağlantılarına kolay ulaşılabilirliği, metro ve metrobüs durağına yakınlığı, ulaşımda önemli bir kolaylık sağlıyor. 

Nurol Tower'da hemen teslim avantajı

Kabataş-Bağcılar metro hattı üzerinde

5 yılda tamamlanması planlanan Kabataş-Bağcılar metro hattının üzerinde yer alan Nurol Tower'dan Çağlayan Durağı'na 1 dakikada ulaşılabiliyor. Nurol Tower projesi, ofis hizletleri ve İstanbul manzarası ile özellikle iş dünyası için en prestijli adreslerden birisi. Nurol Tower’da 73 ila 193 metrekare arasında değişen, 4 metre tavan yüksekliğine sahip 270 adet ev ofis, 50 ofis ve çarşı katında 15 dükkan ve mağaza olmak üzere 321 bağımsız bölüm yer alıyor. 

İstanbul’un en değerli lokasyonunda yer alan Nurol Tower, yatırım beklentisini de zirveye taşıyor. En önemli yatırım aracı olan gayrimenkulde hiç bitmeyen bir kazanç sağlayan Nurol Tower, torunların bile faydalanacağı, nesiller boyu süren bir yatırım fırsatı sunuyor.

Nurol Tower'da hemen teslim avantajı

Nurol Tower'dan hemen teslim avantajı

Nurol GYO, hayatını merkeze konumlandırdığı Nurol Tower projesinde faiz kampanyası başlıyor. Kampanya kapsamında yüzde 0,79’dan başlayan faiz oranlarıyla ve hemen teslim avantajıyla Nurol Tower’in ayrıcalıklı dünyasında yerinizi ama fırsatı sunuluyor.

Firma Bilgisi: Nurol Gyo
Proje Bilgisi: Nurol Tower