Nurus, Workspace Index International Design Exhibition 2015 Fuarı’nda

Nurus, Workspace Index International Design Exhibition 2015 Fuarı’nda ilham veren tasarımları ile ön plana çıktı

Nurus, Workspace Index International Design Exhibition 2015 Fuarı’nda

Uluslararası ofis mobilyası pazarının önemli oyuncularından Nurus, Workspace Index International Design Exhibition 2015 Fuarı’nda, bugünün ve geleceğin ofislerine ilham veren ürün ve çözümlerini tanıttı. Dubai ofisinin açılışının ardından cirosunu bölge genelinde ikiye katlayan ve gelecek üç yılda pazar liderliği hedefleyen Nurus’un fuara özel tasarlanan sıra dışı standı da en az ürünler kadar yoğun ilgi gördü. 

Nurus, 18-21 Mayıs 2015 tarihlerinde Dubai’de düzenlenen ve Orta Doğu’nun en önemli ofis mobilyası fuarı olarak kabul edilen Workspace Index International Design Exhibition 2015’te yenilikçi ürün ve çözümleri ile yer aldı.

Nurus’un fuara özel olarak hazırlanan stant alanında tanıttığı, çağın ve geleceğin ofis mobilyaları konusunda ilham veren ürünlerine ziyaretçiler yoğun ilgi gösterdi. 

Yalın geometrisi ile şık ve modern bir stile sahip dünyanın en prestijli tasarım ödüllerinden Red Dot Design Awards 2015 ödülü sahibi Uneo, sempatik görüntüsü ve hafifliği ile dikkat çekerken; Stefan Brodbeck tasarımı, kabuğu andıran zarif ve modern Alava sandalyeler, yönetici alanlarının yeni alternatifleri olarak fuarda yerlerini aldı. 

Kullanıcılarına rahat ve ergonomik bir oturma alanı sunan Ece-Oğuz Yalım tasarımı Stone‘a entegre edilen ve Nurus’un bir çok ürününde standart olarak sunulan “Nurus Links” çözümü, elektronik cihazlardan bilgi aktarılmasını sağlayan USB bağlantısı ve cihazların hızlı şarjını sağlayan “wireless charger” adaptörleri ile tüm ziyaretçilerin beğenisini topladı. İsveç’teki nehirlerin oluşturduğu hareketli, canlı ve değişken manzaradan ilham alınarak tasarlanan Vika, Nurus standının en ilgi çeken çözümlerinden oldu. 

Alava, Vika ve Uneo, fuar alanında tavana asılı şekilde sergilenerek fuar katılımcılarının dikkatini çekti. Nurus fuar kapsamında ayrıca Inno, U Too, Kiss Panel, Sacha, Greta, Aura, Edgar, Tau, Isola Media Wall, Tau, Eon Bar, Waves, Breeze, Me Too, R2 ürünlerini de tanıttı. 

Hindistan’dan Fas’a, Dubai’den Yeni Zellanda’ya, Almanya’dan Azerbaycan’a uzanan geniş bir coğrafyanın sayılı mobilya üreticileri arasında yer alan Nurus’un ürün ve çözümleri, Dubai başta olmak üzere bölgede oldukça ilgi görüyor. Dubai ofisinin kurulmasının ardından cirosunu bölge genelinde ikiye katlayan Nurus, üç sene içerisinde bölgede pazar liderliği hedefliyor. Bunda tasarım kadar Nurus’un entegre proje yönetimi ve lojistik hizmetleri başlığı altında geliştirdiği Nurus Digital Chain süreç yönetimi hizmetinin payı da büyük. Proje başlangıcından teslimata ve ürün kullanımına kadar tüm süreçleri etkin şekilde yönetebilen Nurus, bu sayede üretimden teslimata kadar sıfır hata payı ile hizmet veriyor