Oasis Rezidans teslimleri ne zaman?

Oasis Rezidans teslimleri ne zaman? sorusunun yanıtı için haberimizi inceleyebilirsiniz

Oasis Rezidans teslimleri ne zaman?

Oasis Rezidans teslimleri ne zaman? sorusunun yanıtına geçmeden önce proje özelliklerini verelim. Cansan İnşaat'ın Silivri'de inşa ettiği Oasis Rezidans Silivri, 5 bin 120 metrekare alan üzerinde konumlanıyor. 99 adet dairenin yer aldığı proje 6 katlı 3 bloktan oluşuyor. Oasis Rezidans satılık büyüklükleri ise 76 metrekareden başlıyor. 

Oasis Rezidans projesinin daire sahibi olacaklara sunduğu sosyal imkanlar arasında süs havuzu, kapalı çocuk oyun alanı, kapalı ve açık otopark, kafe, çocuk parkı, fitness merkezi, güvenlik ve Türk hamamı bulunuyor. 

Oasis Rezidans fiyatları ve Oasis Rezidans ödeme planı ile ilgili detaylı bilgiler için satış ofisi ile iletişime geçebilirsiniz. Oasis yüzde 50 peşinat ödemesiyle geri kalan yüzde 50 teslimde ödeniyor. Yüzde 30 peşinatlı ödeme seçeneğinde ise 5 ay sonra banka kredisi kullanılıyor.

Silivri Otogar'a 8 dakika, Kipa AVM'ye 5 dakikalık mesafede yer alan Oasis Rezidans Atatürk Havalimanı'na 50 kilometre, sahile 1 kilometre, TÜYAP'a 35 kilometre uzaklıkta yükseliyor. Oasis Rezidans teslim tarihi olarak 2016 yılını veriyor. 

Oasis Rezidans iletişim bilgileri
Telefon :
0532 478 75 10 - 0534 870 38 44
Web : www.oasisrezidans.com

 

Proje Bilgisi: Oasis Rezidans