ODE’nin halk oylaması videosu yayında

European Business Awards 2013-2014 ödülleri programında Türkiye’yi temsil edecek firmalardan ODE’nin halk oylaması için hazırladığı tanıtım videosu yayında

ODE’nin halk oylaması videosu yayında

22 Kasım 2013 / emlakwebtv
European Business Awards (EBA) ödül programı kapsamında ülkemizden seçilen 40 Ulusal Şampiyon’dan biri olan ODE’nin yarışmanın ikinci aşaması olan halk oylaması için hazırladığı tanıtım videosu yarışmanın sitesinde yer almaya başladı.

ODE, European Business Awards ödül programında Türkiye’yi temsil edecek
European Business Awards ödül programının Çevresel ve Kurumsal Sürdürülebilirlik (Environmental & Corporate Sustainability) kategorisinde Türkiye’yi temsil etme hakkını kazanan ve dünyanın pek çok itibarlı şirketiyle aynı kategoride yarışacak olan ODE’ye oy vermek isteyenler sitede Country (Ülke) ya da Category (Kategori) bölümlerini tıklayarak videoyu izleyebilecekler ve ardından oy verme işlemini gerçekleştirebilecekler. Yarışma şartnamesine, göre 1 mail adresinden sadece tek bir kez oy kullanılabilecek.

Çevresel ve Kurumsal Sürdürülebilirlik konusunda ODE’nin yaptığı çalışmaları tanıtım videosunda anlatan ODE Yalıtım Satış ve Pazarlama Koordinatörü Ali Türker, “ODE olarak European Business Awards’ta Türkiye’yi temsilen ulusal şampiyonlar arasında yer almaktan büyük heyecan duyuyoruz. EBA gibi önemli bir ödül programı tarafından yarışma için seçilmek, global bir marka olma yolunda hızla ilerlediğimizin en güzel kanıtı. Yıllardır yalıtım konusunda sürdürdüğümüz çalışmalarımız sonucunda European Business Awards ödül programının Çevresel ve Kurumsal Sürdürülebilirlik (Environmental & Corporate Sustainability) kategorisinde Türkiye’yi temsil etmekten gurur duyuyoruz” dedi.

European Business Awards, Avrupa'nın en parlak şirketlerinin dahil olduğu bir proğram
European Business Awards, Avrupa'nın en parlak şirketlerinin dahil olduğu; temelinde yenilikçilik, iş mükemmelliği ve sürdürülebilirlik gibi üç farklı alanda şirketlerin yarıştığı bir ödül programı. Ödül programında, sorumlu hareket ederek faaliyet gösterdikleri alanda sosyal hayatı ve çevreyi olumlu etkileyen aynı zamanda yenilikçi ve başarılı uygulamalarla görünürlük ve gelişimlerini yükselten şirketler yarışıyor. Ödül programının ilk aşamasında ulusal şampiyonlar seçilirken bir sonraki aşamada şirketler uluslararası Ruban d’Honneur unvanı için yarışıyorlar. Geçen sene yarışmaya katılan 28 Avrupa birliği üyesi ülke ( Türkiye, Ermenistan, Gürcistan ve Kazakistan’da dahil) şirketlerinin toplam iş hacmi 1 Trilyon Avro’ya ulaştı. İnsan kaynağı olarak bakıldığında bu şirketlerde toplamda 2.7 milyon insana istihdam sağlanıyor.