ODE Yalıtım, iki ödül birden kazandı

ODE Yalıtım, ODE Starflex ve ODE Membran ürünlerinin yeni ambalajlarıyla ödüle layık görülerek iki ödül birden kazandı

ODE Yalıtım, iki ödül birden kazandı

10 Eylül 2013 / emlakwebtv
ODE Yalıtım, ASD Ambalaj Sanayicileri Derneği tarafından düzenlenen Ambalaj Ay Yıldızları 2013 Yarışması’nda ODE Starflex ve Ode Membran ürünlerinin ambalajlarıyla Grafik Tasarım Kategorisi’nde Yetkinlik Ödülü’ne layık görülerek iki ödül birden kazandı. Ödüller 2 Eylül’de Four Seasons İstanbul Hotel’de düzenlenen törenle sahiplerine verildi.

Özadam: “Ürünlerimizin yeni ambalajlarıyla öncelikle ODE’nin çevreci yanını vurgulamak istedik”
Türkiye’nin uluslararası yetkinliği tanınmış tek ambalaj tasarım yarışması olan Ambalaj Ay Yıldızları 2013 Yarışması’nda, ODE Yalıtım Satış Pazarlama Koordinatörü Ali Türker ve Pazarlama Direktörü Burak Serkan Çakır ödüllerini ASD Yönetim Kurulu Başkanı Murat Özadam’ın elinden aldı. Türker “36. Yapı Fuarı Turkeybuild İstanbul’da görücüye çıkardığımız ODE Starflex ve ODE Membran’ın yeni ambalajlarıyla böylesine prestijli bir ödül kazanmak bizi çok mutlu etti. ODE Yalıtım’ın çevreyle dost ürünlerini daha iyi ifade edebilmek, çevre konusunu daha da ön plana çıkarmak için biz de ambalajlarımızda yeniliğe gittik. Ürünlerimizin yeni ambalajlarıyla öncelikle ODE’nin çevreci yanını vurgulamak istedik.” dedi.

ODE’nin çevresel yönü yeşil bir yaprakla sembolize edildi
ODE Starflex ve ODE Membran’ın yeni ambalajları bu alanda uluslararası pek çok önemli başarıya imza atmış, ödüllü tasarımcı Dr. Orhan Irmak tarafından tasarlandı. Irmak bu doğrultuda ODE Yalıtım’ın kimliğini oluşturan sarı ve siyahın yanına beyaz ve yeşil renkleri de ekleyerek tasarımda ODE’nin sağladığı çevresel faydayı da yeşil bir yaprakla sembolize etti.

ASD Ambalaj Sanayicileri Derneği tarafından düzenlenen Ambalaj Ay Yıldızları 2013 Yarışması’nda adaylar İçecekler, Elektronik ve Elektrikli Eşya, Gıda, Ev- Otomotiv- Ofis Araç ve Gereçleri ile İhtiyaç Malzemeleri, Diğer Gıda Dışı Ürün Ambalajları, Endüstriyel ve Taşıma Ambalajları, Sağlık ve Güzellik Ürünleri, Satış Noktası Sergileme, Sunum ve Muhafaza Ürünleri, Tıp ve Eczacılık Ürünleri, Fleksibıl Ambalajlar ve Grafik Tasarımı kategorilerinde ödül için yarıştılar.