Ödül avcısı Sarphan Finans Park

Avrupa’nın En Prestijli Projesi" ve "Kıtalararası En İyi Gayrimenkul Projesi" ödüllerine sahip Sarphan Finans Park

10 Nisan 2012
Sarp Group'un TOKİ iştiraki Emlak Konut GYO ve Emlak Pazarlama İnşaat (EPP) işbirliğiyle inşa ettiği Sarphan Finans Park , ödüllü konut ve işyerleri sunuyor.Sarphan Finans Park, 2011’de Avrupa Gayrimenkul Ödülleri Karma Kullanım Kategorisi'nde "Avrupa'nın En Prestijli Projesi" ve  Kıtalararası Gayrimenkul Ödülleri Karma Kullanım Mimarisi finalinde dünyanın bir numaralı gayrimenkul projesi ödülleri almıştı.
Ataşahir’de inşa edilecek İstanbul Finans Merkezine komşu, Sarphan Finans Park'ta,  340 konutluk residence, 123 ofis alanı, beş yıldızlı bir otel ve alışveriş merkezi yer alacak.
Sarphan Finans Park Residence'ta 40 metrekare stüdyo daireler,62-65 metrekare 1+1 daireler, 98-140 metrekare 2+1 daireler ve 118-173 metrekare 3+1 daireler bulunuyor. Projede satışların yüzde 70’inin tamamlandığı açıklandı.
Sarphan Finans Park Ofis'te ise 4 kat otopark, lobi, resepsiyon, her türlü teknik donanıma sahip ofisler, süs havuzu, ön ve yan cephelere bakan ofislerde teraslar ve kat bahçeleri yer alıyor.

Proje Bilgisi: Sarphan Finans Park