Officium Beytepe Projesi!

Hasmer Grup güvencesi ile Ankara Çayyolu'nda hayata geçirilen Officium Beytepe projesinde teslimler 2016 Aralık ayında başlayacak

Officium Beytepe Projesi!

Hasmer Grup güvencesi ile Ankara Çayyolu'nda hayata geçirilen Officium Beytepe projesinde teslimler 2016 Aralık ayında başlayacak. Beytepe'nin en merkezi konumu Beytepe Bulvarı'nda yer alan Officium Beytepe, bölgenin ilk ve tek ofis projesi. 

15 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde 22 katlı tek blokta 114 ofis ve 22 dükkandan oluşan Officium Beytepe projesinde ofis büyüklükleri 78 metrekare ile 158 metrekare arasında değişiyor. Aralık 2016'da teslim edilmesi planlanan Officium Beytepe, İncek, Çayyolu ve Beysukent'in ortasında konumlandırılan proje ulaşım kolaylığı nedeniyle yatırımcıların ilgisini çekiyor. 

Yüzde 35 peşinatla 12 ay vade farksız taksit yapılan projede aynı zamanda yüzde 40 peşinatla, teslimde kalan ofis bedeli tek seferde ödenebiliyor. Officium Beytepe fiyatları 400 bin TL ile 800 bin TL arasında değişiklik gösteriyor. Projede ofislerin kiralarının ise 2 bin liradan başlaması bekleniyor. 

İnşaat alanı 45 bin metrekare olarak açıklanan Officium Beytepe 15 bin metrekarelik arsa alanına sahip. Ofis ve dükkandan oluşacak olan proje şık ve estetik tasarımı ile çalışan herkesin özel olduğunu gösteriyor. Geniş ve modern çizgilerle hazırlanmış bir lobinin bulunduğu projede danışma sekretarya hizmeti de veriliyor. Herkese verilen özel kartlar ile geçiş sağlanarak güvenlik üst düzeyde tutuluyor. 

"Officium Beytepe Projesi!" Başlıklı Haberin Galerisi

Officium Beytepe Projesi!

Officium Beytepe Projesi!

Officium Beytepe Projesi!

Officium Beytepe Projesi!

Firma Bilgisi: Hasmer Grup
Proje Bilgisi: Officium Beytepe